top of page

The Sims 4 Güncellemesi Yeni Özelleştirme Özelliği Ekliyor

The Sims 4, ücretsiz Sims Delivery Express ile bir dizi ek Create-a-Sim seçeneği sunuyor ve yama artık mevcut.


The Sims 4, yakın zamanda eklenen Sims Delivery Express güncellemesiyle oyuna vitiligo ekledi ve her oyuncunun bu özelleştirme seçeneklerini ücretsiz olarak kullanmasını mümkün kıldı. The Sims 4 neredeyse on yıllık olmasına rağmen hala sık sık güncellenmektedir. Geliştiriciler, özellikle amaçları oyunu daha kapsayıcı hale getirmekse, mümkün olduğu kadar çok istenen özelliği uygulamaya çalışırlar. The Sims 4 bir yaşam simülatörüdür ve mesele sadece bir grup Sims ve onları çevreleyen insanlar için hikayeler uydurmakla ilgili değildir; aynı zamanda özgün olabilmek ve kişinin kendi teninde rahat hissedebilmesiyle de ilgilidir.

Serinin pek çok hayranı The Sims'in şimdiye kadar yaratılmış en kapsayıcı oyunlardan biri olduğuna inanıyor. Serinin ilk girişlerinden bu yana bu böyle ve yaratıcıların bu yönü geliştirmeye devam edeceğine şüphe yok. Geçtiğimiz Ocak ayında, bir Sims Delivery Express yaması The Sims 4'e bağlayıcılar, şekillendirici giysiler, glikoz monitörleri, işitme cihazları ve üst düzey ameliyat izlerini ekledi ve bu, topluluk tarafından son derece olumlu geri bildirimlerle karşılandı.

Yepyeni bir Sims Delivery Express artık mevcut ve The Sims 4 evrenine vitiligo katıyor . Sims ekibi , bu özelliği temel oyuna getirmek için tanınmış bir süper model ve girişimci olan Winnie Harlow ile güçlerini birleştirdi. Güncellemeyle ilgili resmi blog gönderisine göre Winnie , gençliğinde The Sims oynayarak çok zaman harcadı ve sonunda karakterlerinde gerçek görünümünü temsil edebilmesinin harika bir şey olduğuna inanıyor.


The Sims 4 için Vitiligo Güncellemesi Nasıl Alınır?


  • Sims Delivery Express güncellemesini otomatik olarak indirdiyse oyunu yeniden başlatın. Değilse, Oyun Seçenekleri menüsünü açın, Sims Delivery Express'i seçin, oyunda yeni içerik olup olmadığını kontrol edin ve yeniden başlatın.

  • Oyun Seçenekleri > Sims Delivery Express > Yeni İçeriği Kontrol Et > Oyunu Yeniden Başlat


Vitiligo özelliği tamamen fizikseldir ve oynanışı etkilemez; bu nedenle Create-a-Sim menüsündeki Görünüm Ayrıntıları kategorisinde bulunabilir . Oyuncular Sim'lerinin vücut bölümlerinin her biri için vitiligo seçeneklerini seçebilir ve bunu istedikleri zaman değiştirebilirler. Bu, vitiligo'nun Sim yaşlandıkça ilerlemesini mi, yoksa hayatları boyunca aynı görünmesini mi istediklerine karar verebilecekleri anlamına gelir.


Toplamda 61 vitiligo çeşidi vardır. Vitiligo insanın erken dönemlerinde ortaya çıktığı için oyuncular bu özelliği Sim'lerine Bebek yaşına geldiklerinde uygulayabilirler. Daha önce, Vitiligo'yu Sims 4 evlerine dahil etmek isteyen oyuncular Vitiligo Cilt Detayı modlarına başvurmak zorundaydı , bu nedenle artık özel içerik indirmeye gerek kalmadan bunu doğal bir şekilde oyunlarına dahil edebilmeleri harika.

Comments