top of page

The Sims 4'e Tartışmalı Yeni Özellik Ekleniyor

EA, The Sims 4 için günlük giriş ödüllerini uygulayan yeni bir etkinlik başlattı . Ücretsiz içerik vaadi teoride kulağa hoş gelse de bu karardan pek memnun olmayan pek çok The Sims 4 oyuncusu var.

The Sims, 20 yılı aşkın bir süredir yaşam simülasyonu türünün önde gelen isimlerinden biri ve popülaritesini bu kadar uzun süre korumayı başarmasının nedeni, son on yılda The Sims 4'e gelen sürekli genişleme paketleri akışı oldu. Bunu aktif bir modlama topluluğu ve oyuncuların tek bir tıklamayla kreasyonlarını arkadaşlarıyla paylaşma yeteneği ile birleştirdiğinizde The Sims 4'ün en büyük cazibesinden birinin , oyuncuların istediklerini yaratma yeteneği olduğu açıkça görülüyor. ne kadar sıklıkla oynarlarsa oynasınlar.

Etkinliklerin tanıtılmasıyla birlikte The Sims 4, oyuncuları oyuna sık sık dönmeye teşvik etmek için artık sınırlı süreli ödüllere sahip. Evde Mutlu Giriş Etkinliği adı verilen bu etkinliklerin ilki, basit bir günlük giriş etkinliğidir; bu etkinlikte The Sims 4 oyuncuları , dört hafta boyunca sekiz farklı günde giriş yaparak kıyafetlerin, mobilyaların ve özelliklerin kilidini açabilirler. Ödüllerin kilidi, mevcut etkinliğin sona ermesinden sonraki bir haftaya kadar hâlâ açılabilir ve talep edilebilir. Evde Mutlu Giriş Etkinliği, oyuncuları The Sims 4 için ücretsiz içerikle cezbetmek amacıyla planlanan daha fazla etkinliğin ilki ve bu etkinliklerin gelecekteki ödüller için daha fazla zaman alıcı gereksinimleri olabilir.


Bazı The Sims 4 Oyuncuları Sınırlı Süreli Etkinlikler ve Ödüller Konusunda Endişeli

Bu sınırlı süreli etkinliklerin başlatılması, ayın başlarında sunulan ücretsiz içerik vaadinin daha cömert olacağını ümit eden birçok kişi için hayal kırıklığı yarattı. Diğerleri ise EA'in oyuncuları gerçek içerikle geri dönmeye ikna etmek yerine oyuncuları geri çekmek için FOMO'ya başvurmasından duydukları endişeyi dile getirdi . Sims 4, oyuncuların oyunu aylarca yüklememesi ve ardından bir gün içinde geri dönüp hiçbir şeyi kaybetmemesi veya kaçırmaması nedeniyle her zaman kötü bir üne sahip olmuştur ve bu etkinliklerin yeni tanıtımı, hayranların oyunun nerede olabileceği konusunda endişe duymasına neden olmuştur. buradan git.

Yaklaşan Project Rene'nin durumu, The Sims 4'teki olayların yayınlanmasının ardından , özellikle de EA ve Maxis'in insanları The Sims 4'ten uzaklaştırmaya çalışırken zor anlar yaşayacağı göz önüne alındığında sorgulanmaya başlandı . Bazıları bu açıklama karşısında hayal kırıklığına uğrarken, diğer hayranlar yeni şeyler aldıkları için mutlular. Oyunu sık sık oynayan birçok oyuncu için günlük oturum açma işlemi hafif bir dolambaçlı yoldan başka bir şey değildir. Mevcut etkinliğe katılamayan hayranlar, içeriği kaçırmak zorunda kalmanın yanı sıra gelecekte olayların basit bir günlük girişten daha karmaşık hale gelmesi durumunda neler olabileceği konusundaki endişelerini dile getirdi.

4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page