top of page

The Sims 4 Ücretsiz DLC Paketi Veriyor

İlginç bir The Sims 4 DLC paketi, tüm platformlarda sınırlı bir süre için ücretsiz olarak sunuluyor ve bu, pakette ilk kez %100 indirim elde edildiği anlamına geliyor.

EA şu anda The Sims 4 Backyard Stuff DLC'sini veriyor . Sınırlı süreli promosyon , son zamanlarda %100 indirim uygulanan The Sims 4 içerik paketlerinin büyüyen listesine yeni bir ekleme yapıyor .

Oyunun 2014'teki ilk çıkışından bu yana EA ve Maxis, 15 The Sims 4 genişletmesini ve 60'ın üzerinde küçük DLC paketini yayınladı. Bu eklentilerin çoğu düzenli olarak satışa sunuluyor, ancak bunların ücretsiz olarak verildiğini görmek çok daha nadir. Ancak bu tam olarak Backyard Stuff paketini de kapsayan türden bir teklif .


Bu DLC'de yeni başlatılan %100 indirim tüm platformlarda mevcuttur. Backyard Stuff'ı Steam, Epic Games Store, EA Uygulaması veya bunların bir kombinasyonu aracılığıyla talep edebildiğiniz için PC oyuncularının seçebileceği çok çeşitli seçenekler var . Bu arada, Xbox ve PlayStation oyuncuları DLC'yi konsollarının vitrinlerinden alabilecekler. EA, promosyonun ne kadar süreceğini belirtmese de paketin Microsoft Store sayfası, %100 indirimin 13 Nisan'da sona ereceğini gösteriyor. Bu eklentiyi ücretsiz olarak talep etmek için bir aylık fırsat penceresi, diğer yeni promosyonların süresine denk geliyor The Sims 4'ün DLC'sinin bir kısmını dağıttığı görüldü .


The Sims 4 Backyard Stuff DLC'yi Ücretsiz Olarak Nereden Alabilirsiniz?The Sims 4 Backyard Stuff Pack'te Neler Var?

Backyard Stuff'ın fiyatı normal olarak 9,99$ olarak fiyatlandırılıyor ve dolayısıyla oyun için en uygun fiyatlı eklentiler arasında yer alıyor, aynı zamanda başarı/kazanç oranı açısından The Sims 4'ün en iyi içerik paketlerinden biri . Spesifik olarak, bu DLC, Create a Sim menüsünde kullanılabilen 40 Yapı Modu mobilya öğesi ve 25 kozmetik öğeyle birlikte gelir. Su kaydırakları, içecek tepsileri, güneşlenme halısı ve çok sayıda çiçek aranjmanının yanı sıra çeşitli dış mekan masaları, sandalyeler ve ilginç bahçe dekorasyonları da paketin parçalarıdır.

Dahil edilen kıyafetler ve saç stilleri, DLC'nin rahat bahçe partisi temasına uygun olarak çoğunlukla gündelik tarafa yaslanıyor. Backyard Stuff'ın Temmuz 2016'da piyasaya sürülmesinden bu yana , şu ana kadar PC'de 4,99 doların, konsollarda ise 6,99 doların altına düşmedi.

EA'nın son performansı göz önüne alındığında, şirketin son zamanlarda üç ayda bir bu tür promosyonlar yürüttüğü için oyunun ilkbaharda bir eklentisini daha vermeyi tercih etmesi makul. Bu arada Maxis, popüler oyunu için içerik üretmeyi henüz bitirmedi; en son The Sims 4 DLC'si Şubat ayı sonlarında dijital mağaza raflarında yerini aldı ve Crystal Creations Stuff Pack biçiminde geldi

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page