top of page

The Finals 3. Sezon İçeriğini Onayladı

Embark Studios , 13 Haziran'da başlayacak olan takım tabanlı nişancı oyunu The Finals'ın üçüncü sezonuna ilişkin ayrıntıları gösterdi . Aralık 2023'te yayınlanacak olan Finals'ın 3. Sezonu bu ayın sonlarında yayınlanacak ve oyuncuların deneyebileceği yeni içerikleri de beraberinde getirecek.

Finaller, üç ila beş oyuncunun bir araya gelerek tamamen yok edilebilir bir konumdaki çeşitli nesneleri tamamlamak için diğer takımlara karşı savaştığı, sanal gerçeklik kan sporu olarak stilize edilmiş rekabetçi bir takım nişancı oyunudur. Oyundaki tamamen yıkılabilir binaların bulunduğu haritalar, oyunun en büyük çekiciliklerinden biri; çünkü oyuncuların haritayı kendilerinin yeniden şekillendirebilme yeteneği, maçlar arasında çok fazla taktiksel düşünceye ve yenilikçi oynanışa katkıda bulunuyor. The Finals'ın çıkışından bu yana düşük performans sergilemesine rağmen , Embark Studios oyunun ivmesini yeniden ateşlemeye kararlı ve Sezon 3'te getirilen değişiklikler de bu çabaya yardımcı olmayı amaçlıyor.


The Finals'ın 3. Sezonu, yeni oyun modları, haritalar, silahlar ve ekipmanlar sunarak oyunun rekabetçi deneyimini geliştirmeyi amaçlıyor. Final'in son derece popüler oyun modu Terminal Attack, 3. Sezonda Sıralamalı oyun modu olarak devam edecek ve zaten aksiyon dolu olan oyun modunda çıtayı daha da yükseltecek. Herhangi bir iyileştirme ya da diriliş olmadığı için, oyuncular zirveye çıkmak istiyorlarsa her zamankinden daha dikkatli oynamak zorunda kalacaklar. Oyuncular, oyuncuları arnavut kaldırımlı yollar ve antik tapınaklar aracılığıyla savaşmaya Japonya'ya gönderen ve oyunun bilinen daha kentsel şehir haritalarıyla tam bir tezat oluşturan Kyoto 1568 biçiminde yeni bir haritayı deneyimleyecek. Oyuncular ayrıca tamamı feodal Japonya'dan ilham alan, olimpik yay ve çift katana gibi yeni ekipmanları da deneyebilecekler.


The Finals Yeni Harita ve Sıralamalı Oyun Modu Geliyor

Finaller , şu ana kadar çalkantılı bir ömre sahip olmasına rağmen, daha büyük bir şeye giden yolda olabilecek bir oyundur. Sık sık yapılan hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri, oyunu hala oynayanlar için daha sorunsuz ve daha keyifli bir deneyim haline getiriyor ve sürekli yeni içerik eklenmesi, yeni yüzlerin oyunu kendileri denemek istemesini sağlayacak. Embark Studios, en çok yıkılabilir ortamlara da sahip olan Battlefield serisiyle tanınan bir stüdyo olan eski DICE çalışanları tarafından kuruldu . Tamamen yok edilebilir arazi, oyun döngüsünü heyecanlı hale getiriyor ve Embark Studios, Kyoto 1568 ile bu deneyimi geliştirmek istiyor. Yeni harita, daha gizli oyuncular için gizlice etrafta dolaşmayı kolaylaştırmak veya daha yıkıcı oyuncular için oyunu daha eğlenceli hale getirmek için katmanlı binalar sunuyor . Haritanın tamamını yerle bir edecek finaller .

Elbette Finalleri daha tatmin edici bir deneyim haline getirmek için hâlâ yapılacak çok şey var , ancak Embark Studios yaklaşan bu güncellemeyle doğru yönde adımlar atıyor. The Finals'ın 3. sezonu 13 Haziran'da yayınlanacak.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page