top of page

Tekken 8 Dövüş Parasını Hızlı Bir Şekilde Kazanma

Kozmetik satın almak ve avatarları ve karakterleri özelleştirmek için Dövüş Parası kazanın; bunu yapmanın birden fazla yolu var.Fight Money (G), Tekken 8'de oyuncuların kozmetik kaplamalar satın almak veya karakterlerini ve avatarlarını kendi zevklerine ve tarzlarına göre özelleştirmek için kullanabileceği oyun içi para birimidir . Dövüşçüleri için benzersiz aksesuarlar veya Oyuncu Bilgi Panelleri, Başlık Plakaları ve diğer kullanıcı arayüzü öğelerini satın alabilirler.


Maalesef oyuncular Fight Money satın almak için gerçek hayattaki parayı kullanamazlar; bunu oyun yoluyla kazanmaları gerekir. Neyse ki, Dövüş Parası kazanmanın birden fazla yolu var, bunlardan bazıları diğerlerinden daha ödüllendirici. İşte Tekken 8'de hızlı bir şekilde Fight Money'in nasıl kazanılacağına dair bir rehber .


Tekken 8'de Hızlı Bir Şekilde Dövüş Parası Nasıl Kazanılır?Oyuncular Dövüş Parasını altı şekilde kazanabilirler:


Karanlık Uyanıyor Hikaye Modunu tamamlayın


The Dark Awakens , oyuncuların savaşıp tamamlayabileceği 15 Bölümden oluşan bir Hikaye Modudur . 15 Bölümün tamamını tamamlarsanız 10 milyon Dövüş Parası kazanırsınız; bu, benzersiz karakter aksesuarları, görünümler ve kıyafetler satın almak için fazlasıyla yeterlidir. Oyuncular zorluk modunu Kolay olarak ayarlayabilir ve tüm dövüşleri birkaç saat içinde tamamlayabilirler.


Karakter Bölümleri


Tekken 8 , her biri oyuncuların tamamlaması için beş savaş bölümü içeren 32 oynanabilir karaktere sahiptir. Tek bir bölümü tamamlarsanız 1 milyon Fight Money kazanırsınız, yani 32 karakterin tüm bölümlerini tamamlayarak hızlı bir şekilde milyonlar arasında yükselirsiniz. Bölümleri hızlı bir şekilde bitirmek için her zaman zorluk seviyesini Kolay olarak ayarlama seçeneğiniz vardır.


Arcade Savaşları


Oyuncular Dövüş Parası kazanmak için Arcade Battles'da 8 maç tamamlayabilirler. Her maç oyunculara 40.000 G kazandırır, ancak yalnızca Orta zorluk seviyesinde. 8 maçın tamamını tamamlayan oyuncular son boss ile karşılaşacak ve onu yenmek onlara 1 milyon Dövüş Parası kazandıracak. Arcade Battles'daki diğer zaferler oyunculara 100.000G kazandırır.


Süper Hayalet Savaşı


Arcade Savaşları biraz tekrarlı ve sıkıcı hale gelirse oyuncular, Dövüş Parası kazanmak için Süper Hayalet Savaşlara katılabilir. Her Süper Hayalet Savaşı kabaca 40.000 G değerindedir.


Atari Görevi


Arcade Quest'in tamamlanması gereken 6 Bölüm vardır ve her birinde son bir boss bulunur. 6 Bölümün tamamını tamamlayan oyuncular 10 milyon Dövüş Parası kazanırken, her boss'u yenerek onlara 1 milyon Dövüş Parası kazandıracak. Ek olarak, her bölümde daha fazla Dövüş Parası kazanmak için katılabileceğiniz yan görevler, zorluklar ve dövüşler bulunur.


Çevrimiçi Maçlar


Çevrimiçi Maçlar oynamak, dövüşçülere 3 milyonluk muazzam bir Dövüş Parası kazandırabilir. Bunlara her biri 1 milyon Dövüş Parası değerinde olan ilk Grup, Hızlı ve Sıralamalı maçlarınız dahildir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page