top of page

Tekken 8 1.02 Güncellemesini Yayınladı

Bandai Namco, Tekken 8 için çevrimiçi hayranlar arasında tepki toplayan yeni bir özellik sunan yeni bir güncelleme yayınladı.

Bandai Namco yakın zamanda Tekken 8 için büyük bir karakter özelleştirme özelliği ve birçok denge düzeltmesi getiren yeni bir güncelleme yayınladı . Tekken 8 , piyasaya sürülmesinden bu yana, dövüş oyunu türünün en iyi kısımlarını çivileyerek ve yenilikler yaparak geliştirici için büyük bir hit oldu ve bu güncellemeler, Bandai Namco'nun deneyimi olabildiğince iyi hale getirmeye çalışmakla meşgul olduğunu gösteriyor.

Tekken 8, onlarca yıllık popüler dövüş serisinin çok beklenen son oyunu. Ocak 2024'te piyasaya sürülen oyun, hem eleştirmenlerden hem de hayranlardan evrensel beğeni topladı ve tür için gerçek bir evrim olarak selamlandı. Birçoğu, alıp oynamanın kolay olduğunu, ancak ustalaşmanın kesinlikle zor olduğunu ve tatmin edici derinliğini kanıtladığını düşünüyor.

Yeni Tekken 8 güncellemesi, temel olarak yakın zamanda duyurulan ve biraz tartışmalı olan , mikro dönüşümleri tanıttığı için oldukça fazla tepki toplayan Tekken Shop'u getiriyor . Mağaza öğeleri arasında eski karakter kostümlerinden öğeler, avatar görünümleri ve giyim markası Uniqlo'nun oyunun 30. yıl dönümünü kutlayan UT işbirliği gömlekleri gibi yeni öğeler yer alıyor. Hem ücretsiz hem de ücretli öğeler Tekken Shop'tan satın alınabilecek ve oyuncuların ikincisi için Tekken Coin satın alması gerekecek.Bu arada, yeni Tekken 8 güncellemesi aynı zamanda çok oyunculu modda hile yapmayı da ele alıyor. Birçok kez rapor edilen ve hile yaptığı ekip tarafından onaylanan yüksek rütbeli oyuncular liderlik tablosundan çıkarıldı ve sıralamaları Başlangıç ​​seviyesine sıfırlandı. Ancak Tekken 8'de son zamanlarda tartışılan, öfkeden vazgeçenlerle başa çıkma planları henüz uygulamaya konmadı, dolayısıyla oyuncuların bunlarla bir süre daha uğraşması gerekecek.

Yeni güncellemedeki diğer düzeltmeler arasında Arcade Quest ve Tekken Ball modlarındaki çeşitli küçük hatalar yer alıyor. Ayrıca 1.02.01 Yaması'ndan önce kaydedilen tüm tekrar oynatma verilerinin silineceğini veya oynatılamaz olacağını da belirtmekte fayda var. Ayrıca belirli karakterler, genel hareketler ve modlar arasında uzun bir denge değişiklikleri listesi de var. Bu küçük düzeltmeler, kağıt üzerinde mütevazı olsa da ilginç olabilir, çünkü küçük değişiklikler bile rekabet sahnesinde karakter oynanış sıralamasında dikkate değer değişikliklere yol açabilir.


Her şey göz önüne alındığında, 1.02.01 Yaması Tekken 8'e dikkate değer bir özellik getirse de, oyun için hala nispeten küçük bir güncellemedir. Yeni karakterler gibi çarpıcı bir değişiklik bekleyen hayranlar, oyunun yaşam döngüsünün başlarında olduğu için biraz daha beklemek zorunda kalacak. Onaylanan ilk Tekken 8 DLC karakteri Eddy Gordo muhtemelen Mart veya Nisan 2024'te yayınlanacak ve bundan sonra her çeyrekte gelecek eklemeler azalacak.

Tekken 8 Yama 1.02.01 Notları


Tekken Mağazası uygulaması


 • Tekken Shop'ta oyuncular, oynanabilir karakterler için popüler eski kostümler ve belirli karakterler için avatar görünümleri gibi çeşitli özelleştirme öğelerini edinebilirler. Her ay yeni kategoriler ve öğeler eklenecektir.

 • Tekken Shop'taki çeşitli öğeler hem ücretsiz hem de ücretli öğeleri içerir. Ücretli öğeler, her platformun mağazasında satın alınan Tekken Coin'ler harcanarak elde edilebilir.

 • UNIQLO mağazalarında satılan Tekken'in 30. yıl dönümü anısına UT işbirliği tişörtleriyle aynı tasarıma sahip kişiselleştirme ürünleri, Tekken Shop'ta ücretsiz olarak satışa sunulacak. Bu öğeler, oynanabilir karakterlere yönelik özelleştirme öğelerini (2 tür) ve avatar özelleştirme öğelerini (1 tür) içerir.

Sıralamalı Maçta hile yaptığı tespit edilen oyunculara karşı önlemler


 • Birden fazla kez rapor edilen ve hile yaptığı tespit edilen yüksek rütbeli oyuncular liderlik tablosundan çıkarıldı ve sıralamaları Başlangıç ​​seviyesine sıfırlandı.

Özellik iyileştirmeleri


 • Tekken Fight Lounge'da eşleştirme bekleme durumu artık Match Anywhere'de bir maçı bitirdikten sonra tekrar seçmenize gerek kalmadan devam ediyor.

 • Tekken Fight Lounge'da, özelleştirme mağazasının personeline veya terminaline erişirken Profilim seçilebilir.

 • Oyuncu Maçında bir gruptaki üyelerin durumu artık görüntüleniyor.

 • Gösterilen maksimum ardışık galibiyet sayısı 99'dan 999'a çıkarıldı.

Hata düzeltmeleri


 • Arcade Quest ilerlemesi sırasında bazı oyunların kilidinin açılmaması sorunu düzeltildi. Etkilenen oyuncular, Arcade Quest'e bir sonraki girişlerinde bu unvanları otomatik olarak alabilirler.

 • Tekken Ball'da Panda ve Leroy'un geriye doğru uzun bir hamle yapamaması sorunu düzeltildi.

 • Belirli durumlarda, Karakter Özelleştirme'de bulunmayan bir rengin, Kaydedilen Renkler'e kaydedildiğinde seçilebilmesi sorunu düzeltildi.

 • Çevrimiçi bir maç sırasında Rövanş seçeneğinin seçilmesi ve ardından rakibin reddedilmesinin bazen oyunun belirli bir süre boyunca tepkisiz kalmasına neden olan sorun çözüldü.

 • Bazı karakterlerin hareket davranışı ve özellikleri ayarlanacak:

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page