top of page

Take-Two CEO'su Grand Theft Auto 6 Fragman Sızıntısının Etkisi Hakkında Yorum Yaptı

Take-Two Interactive'in CEO'su, Grand Theft Auto 6 fragmanının yayınlanmadan bir gün önce sızdırılmasının şirketi nasıl etkilediğini yorumluyor.

Take-Two'nun CEO'su Strauss Zelnick yakın zamanda GTA 6 fragman sızıntısı hakkında yorum yaparak bunun hayal kırıklığı yaratan bir olay olduğunu ancak geliştirme ekibine zarar vermediğini açıkladı. Grand Theft Auto 6 şu anda dünyanın en çok beklenen oyunlarından biri ve bu, CEO'nun sızıntı hakkındaki düşüncelerini ilk kez kamuoyuna açıkladığı zaman.

Geçtiğimiz Aralık ayında GTA 6 fragmanı resmi olarak açıklanmasından bir gün önce sızdırılmıştı . Sızıntı gerçekleşir gerçekleşmez Rockstar, resmi fragmanı erkenden yayınlamaya karar verdi. Bu şaşırtıcı bir olaydı ve hayranlar, açıklama konusunda heyecanlanmak ile sızıntının gerçekleşmesine üzülmek arasında ikiye bölündü.


Take-Two Interactive'in CEO'su Strauss Zelnick, şirketin hazırladığı kazanç raporu sırasında sızıntıdan bahsetti. IGN tarafından bildirildiği üzere Zelnick, fragman yayınlandığında tüm ekibin çok heyecanlandığını doğruladı. Ayrıca şunları söyledi: "Sızıntı açısından bu, takım için her zaman hayal kırıklığı yaratıyor ancak sonuçta bunun bize zarar verdiğini düşünmüyorum." Grand Theft Auto 6 fragmanının ne kadar başarılı olduğu dikkate alındığında Zelnick'in neden böyle düşündüğünü anlamak hiç de zor değil . GTA 6 fragmanı , ilk 24 saat içinde YouTube'da en çok izlenen video oyunu gösterimi oldu ve şu anda 174 milyondan fazla izlenme sayısına sahip.


Sızıntı açısından bakıldığında bu durum takım için her zaman hayal kırıklığı yaratmıştır ancak sonuçta bunun bize zarar verdiğini düşünmüyorum.

Zelnick bugün sızıntı konusunda oldukça rahat olsa da bu, geliştirme ekibinin çoğunun olaydan hemen sonra verdiği tepkiden çok uzak. Aralık ayında, birkaç GTA 6 geliştiricisi sızıntıyla ilgili hayal kırıklığını dile getirmişti , özellikle de bunun birkaç yıllık çalışmanın sonucu olduğunu ve bu önemli anı anmak için düzgün bir şekilde hazırlanamadıklarını göz önünde bulundurarak. Bu soruna rağmen çoğu, çalışmalarının ortaya çıktığını görmekten hala gurur duyuyordu.


GTA 6 Muhtemelen 2025'te ÇıkacakFragmanın yayınlanmasının ardından birçok oyuncu, 2025 yılı için onaylanan Grand Theft Auto 6'nın çıkışını sabırsızlıkla bekliyor . Şu anda Rockstar'ın büyük oyununun kesin çıkış tarihi henüz belirlenmedi. Rockstar'ın geçmiş performansı göz önüne alındığında, sürümün Eylül veya Ekim aylarında çıkması mümkün; bu da yaklaşık olarak GTA 5'in piyasaya sürüldüğü yılla aynı zamana denk geliyor. Bazı yeni AAA sürümlerinde yaygın olduğu için GTA 6'nın ertelenmesi bile mümkün . Her halükarda oyuncular Take-Two ve Rockstar'ın kesin çıkış tarihini resmi olarak duyurmasını beklemelidir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page