top of page

Switch İçin Yeni Pokemon Legends Oyunu Duyurdu

Eleştirmenlerden tam not alan Pokemon Legends: Arceus'un devamı çıkıyor ve oyuncuları sürpriz bir bölgeye götürüyor.  • Pokemon Legends: ZA, Kalos bölgesinde düzenlenen ve Mega Evolutions'ın geri dönüş yaptığı en son Pokemon Presents etkinliğinde fragmanda ortaya çıktı.

  • Fragman, oyunun geçmişte mi yoksa gelecekte mi geçeceğini belirsiz hale getiriyor.

  • Pokemon Legends: ZA'nın açıklanamayan siyah beyaz logosu, Unova bölgesinin katılımıyla ilgili teorileri ateşledi.


En son Pokemon Presents etkinliğinin sonunda, sevilen Pokemon Legends: Arceus'un devamı olan ve 2025'te Nintendo Switch'e özel olarak piyasaya sürülecek olan Pokemon Legends: ZA'nın ortaya çıkışı da yer aldı . Pokemon Legends: Arceus, 2022'de piyasaya sürüldü ve birçok kişi tarafından değerlendirildi. Pokemon serisine yeni bir soluk getirmek . Yerleşik formülü ortadan kaldırdı ve işleri bazı cesur yeni yönlere taşıdı.


Pokemon Legends: Arceus güçlü incelemelerle yayınlandı ve ticari bir başarı elde etti, o kadar çok hayran Game Freak'in bir noktada konsepti tekrar ziyaret edeceğinden şüpheleniyordu. En son Pokemon Presents'ın yayınlanmasından önceki haftalarda yeni bir Pokemon Legends oyunu hakkında söylentiler dolaşıyordu


Pokemon Legends: ZA, bir sonraki Pokemon Legends oyununun adıdır . En son Pokemon X ve Y'de görülen Kalos bölgesinde geçen oyunun CG fragmanı, öne çıkacak bir avuç Pokemon'dan bahsetti ve senaryonun Lumiose Şehri'ni inşa etmek ya da yeniden inşa etmekle ilgili olacağını ortaya çıkardı. Pokemon Legends: Arceus geçmişte geçtiği için birçok kişi aynı şeyin Pokemon Legends: ZA için de geçerli olacağını varsayıyordu , ancak fragman aynı zamanda gelecekte geçebileceğini düşündüren bazı fütüristik görüntüler de kullandı. Sonuçta Pokemon hayranlarının emin olmak için daha fazla resmi ayrıntıyı beklemesi gerekecek.


Pokemon Legends: ZA Fragman


Bu arada fragmanda Mega Evolution sembolünün kullanılmasından da anlaşılacağı üzere Mega Evolutions'ın Pokemon Legends ZA'da geri döneceği doğrulandı . Fragman boyunca gizlenmiş başka ipuçlarının olması da mümkün ve bu nedenle hayranların başka bir şey keşfedip keşfetmeyeceğini görmek ilginç olacak. Hayranlar dikkatlerini Pokemon Legends: ZA logosuna çevirmek isteyebilir , çünkü hayranların oyun hakkında neler bekleyebileceğine dair bir tür ima oluşturabilecek ilginç bir seçim var.


Bazı nedenlerden dolayı logodaki Pokemon Legends kısmı siyah beyazdır. Bu görünüşte Unova bölgesinde geçen Pokemon Black and White'a işaret ediyor , ancak yeni oyunun Kalos'ta geçtiği açıkça görülüyor. Belki Unova , Pokemon Legends: ZA'da da rol alacak , belki de siyah beyaz logonun hiçbir anlamı yok.


Pokemon Presents'tan önce Pokemon Black and White'ın yeniden yapımlarının üzerinde çalışıldığına dair sürekli söylentiler vardı ancak bu tür projeler açıklanmamıştı. Ne olursa olsun, Pokemon hayranlarının Pokemon Presents'tan sonra sabırsızlıkla bekleyecekleri iki yeni projesi var: Pokemon Trading Card Game Pocket ve Pokemon Legends: ZA .


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page