top of page

Super Mario Run Yeni Geçiş Etkinliğini Başlatıyor

Nintendo'nun Super Mario Run mobil oyunu, yakın zamanda piyasaya sürülen bir Nintendo Switch oyunuyla yeni, sınırlı süreli bir geçiş etkinliği başlatıyor.  • Super Mario Run, 30 Mart'a kadar Remix 10'da 1,2 kat bonus madalya içeren sınırlı süreli bir etkinlik sunuyor.

  • Oyuncular, Princess Peach: Showtime etkinliğindeki görevleri tamamlayarak özel Şeftali temalı heykeller kazanabilirler.

  • Etkinlik, Nintendo Switch için yeni çıkan Princess Peach: Showtime oyununu tanıtıyor.


Nintendo'nun Super Mario Run'ı, Princess Peach: Showtime'ın Nintendo Switch'te çıkışını kutlamak için yeni bir geçiş etkinliği başlattı . Super Mario Run, ana Super Mario oyunlarının bir parçası olmasına rağmen zaman zaman gözden kaçan bir oyundur .


Orijinal çıkışından sekiz yıl sonra Super Mario Run hala güncelleme alıyor. Nintendo ara sıra Super Mario Run ile son Nintendo Switch sürümleriyle bağlantılı çapraz tanıtım etkinlikleri gerçekleştirdi . Örneğin Super Mario Run'da geçen yıl Super Mario Bros. Wonder ve The Super Mario Bros. Movie etrafında dönen etkinlikler vardı . Nintendo, Super Mario Run ile bu kez yakın zamanda piyasaya sürülen Princess Peach: Showtime'ı temel alan bir tanıtım etkinliği daha yapıyor .


Yeni Super Mario Run etkinliği sınırlı bir süre için gerçekleştirilecek ve oyuncular Remix 10'da normal miktardaki bonus madalyaların 1,2 katını alabilecekler. Bu, oyuncuların 30 Mart'a kadar devam edecek olan Süper Bonus Oyunundan özel öğeler almasına olanak tanıyacak . Oyuncular ayrıca , her biri temizlendiğinde dekorasyon ödüllerinin açılacağı özel Princess Peach: Showtime temalı görevleri oynama şansına da sahip olacak . Bu ödüller arasında Patissiere Peach, Swordfighter Peach ve Peach & Stella heykelleri de dahil olmak üzere Peach'in Princess Peach: Showtime'daki dönüşümlerine dayanan yeni heykeller yer alıyor . Etkinlik 7 Mayıs'a kadar devam edecek ve oyunculara görevleri tamamlamaları ve ödülleri almaları için bir aydan biraz fazla süre tanınacak.


Super Mario Run x Princess Peach: Showtime Etkinlik DetaylarıRemix 10'da 1,2 kat Bonus Madalya (30 Mart'a kadar mevcut)

Yeni Heykeller ve Prenses Şeftali: Gösteri Zamanı Özel Görevleri (7 Mayıs'a kadar mevcut)


  • Patissiere Şeftali Heykeli - Üç görevi tamamla

  • Kılıç Savaşçısı Şeftali Heykeli - Altı görevi tamamla

  • Şeftali ve Stella Heykeli - Dokuz görevi tamamla

Bu hafta başında Super Mario Run için rastgele bir güncelleme yayınlandığında hayranlara etkinlik hakkında erkenden bilgi verildi . Güncelleme, bazı hata düzeltmelerinin yanı sıra "bir etkinlik için eklenen özellikler" içeriyordu. Bazı hayranlar , Nintendo Switch'in yayın takvimine ve güncellemenin zamanlamasına dayanarak geçiş etkinliğinin Princess Peach: Showtime'ı tanıtmak için kullanılacağını tahmin edebildi .
0 görüntüleme0 yorum

Comments