top of page

Suicide Squad Kill The Justice League, Korkakları Komik Bir Şekilde Cezalandırıyor

Suicide Squad: Kill the Justice League'de, ARGUS patronu Amanda Waller'in emirlerine uymama karşılığında benzersiz ama aynı zamanda da komik bir ceza veriliyor.  • Suicide Squad: Kill the Justice League'de Amanda Waller'a itaatsizlik etmek, Task Force X'in kafalarına yerleştirdiği bombalar nedeniyle patlayıcı sonuçlar doğurur.

  • Waller'ın sınırların dışına çıkma cezası oyunda etkili bir şekilde kullanılıyor ve oyun içi mekaniği Suicide Squad'ın temel hikaye unsurlarına bağlıyor.

  • Oyunun oynanabilir alanları ilk başta kısıtlıdır, bu da oyuncuların yanlışlıkla yoldan çıkıp ek harita alanlarının kilidi açılmadan Waller'ın gazabıyla yüzleşmesini kolaylaştırır.


Suicide Squad: Kill the Justice League'de, ARGUS patronu Amanda Waller'in emirlerine uymama karşılığında benzersiz ama aynı zamanda da komik bir ceza veriliyor. Açık dünya oyunları, oyunun haritası içinde keşif özgürlüğü sunmasına rağmen, karakterlerinin neden belirli bir alanı terk edemediğini (tür içinde farklı derecelerde başarı elde etmek için) açıklamak için genellikle yaratıcı yollar düşünmek zorundadır.önceki Arkhamverse oyunlarındaoyuncuların saha dışına çıkmasını engellemek içinçeşitli taktikler kullanmıştı


Batman'daki itibarlı kurum : Arkham Asylum kapatıldı ve Batman'in ayrılmasını önlemek için dış alanlar suyla çevrildi ve ana şehirden izole edildi. Batman: Arkham City, Batman'i oynanabilir alana geri dönmeye zorlamak için ona taretlerle ateş açtı; şehrin duvarlarla çevrili alanının Gotham'ın en tehlikeli suçlularından bazılarını barındırması amaçlandığı için bu da buna uygundu. Batman: Arkham Knight, haritayı tüm Gotham Şehri'ni keşfedecek şekilde genişletti ancak Gotham Şehri'nin tahliyesi sırasında engellerle karşılaştı ve Batman, süzülerek haritanın kenarına ulaştığında iki katına çıktı


Amanda Waller, Görev Gücü X'i Sınır Dışına Çıktığı İçin Cezalandırıyor

Waller'a İtaatsizlik Patlayıcı Sonuçlara SahiptirHer Suicide Squad hikayesinde Amanda Waller, DC evrenindeki bazı kötü adamların ve anti-kahramanların kafalarına bombalar yerleştirerek onları kendi emirlerini yerine getirmeye zorlayarak Task Force X'e demir yumrukla komuta ediyor. Doğal olarak, Task Force X'in ona itaat etmemesi durumunda tehdidini yerine getirir ve onları patlatır. Suicide Squad: Kill the Justice League'de de durum farklı değil ve bu dinamik, oyuncular oyunun oynanabilir alanının dışına çıkmaya çalıştığında tam etki için kullanılıyor.


Bu, oynanabilir yarıçapın daha küçük olduğu belirli görevlerde en belirgindir. Ancak, Metropolis'in tam haritası ilk başta mevcut olmadığından , oyunun başlarında açık dünyayı keşfederken bu durum meydana gelebilir , bu da yoldan çıkıp Waller'ın gazabıyla yüzleşmeyi kolaylaştırır. Suicide Squad: Kill the Justice League'in Metropolis haritasının çoğu Bölüm 2 - Task Forced X'te açılırken , Waller Kuzey Metropolis'teki iki bölgedeki (İntihar Gecekonduları ve Merkezi İş Bölgesi) kısıtlamaları bu bölümün ilerleyen zamanlarına kadar kaldırmaz. bölüm. Oyuncular bu alanlara erken erişmeye çalışırsa Waller, Task Force X'in kafalarındaki bombaları patlatacak.


ask Force X hayranları ve aşırı şiddet içeren hikayeleri için bu tür acımasız bir özellik kaçınılmaz ve Suicide Squad'ın genel önermesine çok uygun görünmeliydi. Ancak bu, oyun içi bir mekanizmayı Suicide Squad: Kill the Justice League'in temel hikaye unsurlarından birine bağlamanın sağlam bir yoludur ve Waller'ın iletişim üzerinden takıma bağırıp onlara bir uyarıda bulunduğu duyulduğundan büyük etki yaratır. tetiği çekmeden önce adil bir uyarı.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page