top of page

Suicide Squad: Kill The Justice League'in İlk Sezon Ortası Güncellemesi Son Şansı Olabilir

Suicide Squad: Kill the Justice League, sürekli başarısızlıkla sonuçlanıyor ve yaklaşan sezon ortası güncellemesi, işleri düzeltmek için son şansı olabilir.

2024 yılının ilk büyük video oyunu endüstrisi kum torbası olan Suicide Squad: Kill the Justice League, Rocksteady, Warner Bros. veya hayranların umduğu kadar başarılı olmadı. Suicide Squad: Kill the Justice League, piyasaya sürülmesinden çok önce eleştirilerin odak noktasıydı ve oyunun sonunda piyasaya sürülmesi pek de işe yaramadı. İnanılmaz derecede tekrarlanan görevler, ciddi bir düşman çeşitliliği eksikliği, bazı hayal kırıklığı yaratan bölüm sonu canavarı dövüşleri ve yarı bitmiş bir hikaye , Suicide Squad'ın çıkışıyla ilgili en büyük eleştirilerden sadece birkaçıydı .

Pek çok soruna rağmen, bazı hayranlar Suicide Squad: Kill the Justice League'in eğlencesini buldular ve oyunun komik senaryosunu, benzersiz geçiş mekaniğini ve ilgi çekici dövüşü jenerikler geldikten sonra oyunda kalma nedenleri olarak gösterdiler. Bu hayranlar sabırla Suicide Squad : Kill the Justice League'in canlı hizmet içeriğinin ilk sezonunu bekliyordu ve bunun oyunu erken ölümden kurtaracak şey olabileceğine inanıyorlardı. Ancak Suicide Squad'ın ilk sezonu pek de planlandığı gibi gitmedi ve şimdi günü kurtarmak için her şey sezon ortası güncellemesine kalmış.


Suicide Squad: Kill the Justice League pamuk ipliğine bağlı

Suicide Squad: Kill the Justice League'in İlk Sezonu Başka Bir Hayal Kırıklığı Oldu

Yama notları ilk kez ortaya çıktığında Suicide Squad: Kill the Justice League'in ilk sezonu doğru yönde atılmış büyük bir adım gibi görünüyordu. Yepyeni bir oynanabilir karakter, yeni silahlar, yeni bir bölüm sonu canavarı dövüşü, yeni İstila görev türleri ve Metropolis'in keşfedilecek Elseworld versiyonu ile tüm bunlar, en azından oyunu zaten satın almış olanlar için göz atmaya değer gibi görünüyordu. . Ancak Suicide Squad: Kill the Justice League'in hemen hemen her alanında olduğu gibi , bu içerik düşüşü de üzerinde yazanları tam olarak sunmuyordu.

Suicide Squad'ın ilk sezonunun içeriğinin en çok satan noktası hiç şüphesiz yeni oynanabilir karakteriydi - Joker'in Elseworld versiyonu , uygun bir şekilde gösterişli görünen kendi benzersiz geçiş yöntemiyle tamamlanmış - ve potansiyel olarak karakterin hikayesine odaklanan bazı yeni hikaye içerikleri. asıl kadroya dahil edilme. Bununla birlikte, lansman gününde hayranlar, yeni karakterin kilidini ücretsiz olarak açmak için 35'lik yeni bir "Sezon Sıralaması"na ulaşmaları gerektiği haberiyle karşılandı ve bunun yaklaşık 6 saat kadar sürdüğü bildirildi.

Daha da kötüsü, Joker neredeyse hiç yeni hikaye içeriği içermiyor; karakteri tanıtan tek bir görsel çizgi roman ve onu Squad'la buluşturan bir ara sahne var.

Ama bu çok hayal kırıklığı yaratan bir buzdağının sadece görünen kısmı. Joker'in getirdiği yeni İstilaların hepsi inanılmaz derecede tekrarlı ve aşırı basit; oyuncuların belirli bir türdeki düşmanı belirli bir miktarda öldürmesini gerektiriyor; tek olumlu yanı Metropolis'in yeniden kaplanmış bir versiyonu.

Brainiac'a karşı patron dövüşü de inanılmaz derecede hayal kırıklığı yaratıyor, esasen herhangi bir benzersiz ekleme veya ince ayar olmadan, temel oyundan yeniden kaplanmış bir Green Lantern dövüşü . Son olarak, Rocksteady'nin yeni bir "etkinlik" olarak tanıttığı Kalelerin, oyunun çıkışından bu yana mevcut olan açık dünya görevlerinin yeniden görünümleri olduğu ortaya çıktı.


Suicide Squad: Justice League'i Öldürmek, İşleri Doğru Hale Getirmek İçin Bir Şansa Daha Sahip

Suicide Squad: Kill the Justice League bir kez daha başarısızlığa uğradı ve oyuncu kitlesi sıkıntı yaşıyor. Sezon 1 güncellemesinin yayınlanması yaklaşık 3000 oyuncuyu (SteamDB'ye göre) Suicide Squad'ın PC versiyonuna geri getirmiş olsa da , bu sayı sadece 800'e düştü ve her geçen saat azalıyor gibi görünüyor. Eğer Suicide Squad'ın bu sezondan sonra da hayatta kalma umudu varsa, yaklaşan sezon ortası güncellemesiyle bir çeşit mucize yaratması gerekecek.

Suicide Squad: Kill the Justice League'in sezon ortası güncellemesi için yalnızca yeniden tasarlanmış bir Brainiac Superman dövüşü, yeni aşılanmış düşman türleri, yeni silahlar ve sürekli değişen bir Metropolis onaylandı , ancak oyunun çok daha fazlasına ihtiyacı var. Tamamen yeni görev türleri, bölüm sonu canavarı dövüşleri ve bazı önemli hikaye içeriklerinin tümü gerekli eklentilerdir, ancak bunların yakın zamanda ortaya çıkması pek olası görünmemektedir.

4 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page