top of page

Suicide Squad: Kill the Justice League, Haziran 2024 İçin Yeni Güncelleme Yayınladı

Geliştirici Rocksteady , Suicide Squad: Kill the Justice League için çok sayıda hatayı ve aksaklığı gideren yeni bir güncelleme yayınladı . Ayrıca oyunun yeni güncellemesi, Suicide Squad: Kill the Justice League oyuncularının Onur Ayını çeşitli ücretsiz ekipman ve öğelerle kutlamasına olanak tanıyor.

Suicide Squad: Kill the Justice League, efsanevi Batman oyun geliştiricisi Rocksteady'nin en son sürümüdür ve oyuncuların Metropolis dünyasını çeşitli ikonik DC kötü adamlarıyla keşfetmelerine olanak tanır. Oyuncular Suicide Squad: Kill the Justice League'de Harley Quinn'den Deadshot'a kadar birden fazla karakter kullanabilirler . Renkli ve aksiyon dolu bir macerada oyunculara Metropolis'in devasa, açık dünya versiyonunun anahtarları veriliyor. Ancak Rocksteady'nin son oyunu, çoğunlukla oyunun para kazanma uygulamaları ve oyunun canlı bir hizmet deneyimi olarak tasarlanması nedeniyle tartışmalara gölge düşürdü. Son güncellemeler, oyunun zayıf lansmanını, çeşitli oyun sorunlarını ele alan yeni bir Suicide Squad: Kill the Justice League güncellemesiyle telafi etti.


Rocksteady, en son Suicide Squad: Kill the Justice League güncellemesinin yama notlarını yayınladı ve oyuncuların yeterince hızlı davranmaları halinde birkaç ücretsiz öğeyi de alabileceklerini açıkladı. Bu öğeler, oyuncuların aylık kutlamalarda çalacak çeşitli renk örnekleri ve pankartlarla birlikte gelerek gururlarını kutlamalarına olanak tanıyor. Bu, Rocksteady'nin oyunculara ücretsiz öğeler vermesi ve bu yılın başlarında Suicide Squad: Kill the Justice League için ücretsiz DLC sunması ilk kez değil .

Buna ek olarak, Suicide Squad: Kill the Justice League'i çıkışından bu yana etkileyen çok çeşitli aksaklıklar ve hatalar düzeltildi . Görev ödülleri ekranında donanım bozulduktan sonra oyuncuların oyunlarla bağlantısının kesilmesine neden olan bir hata da dahil olmak üzere sunucu bağlantı hataları düzeltildi. Deadshot'ın "Eggshot" görünümünün karakteri görünmez hale getirmesine neden olan bir hata ve oyuncuların amaçlanandan daha fazla oyun içi sözleşme etkinleştirmesine olanak tanıyan bir aksaklık da düzeltildi.

Yıllar boyunca Arkham serisi, çok az mikro dönüşümle tek oyuncu odaklı bir destan olarak kaldı. Ancak Suicide Squad: Kill the Justice League ile bu durum tamamen değişti ve oyun tam teşekküllü bir savaş geçişine sahip oldu. Rocksteady'nin DC Comics dünyasını ele alması 2009 yılında tüm zamanların en iyi süper kahraman oyunlarından biri olarak kabul edilen Batman: Arkham Asylum oyunuyla başladı. Bu inanılmaz oyun, yalnızca iki yıl sonra 2011'de Rocksteady'nin Arkham serisini yeni boyutlara taşıyan ve oyunculara devasa bir açık dünyayı keşfetme özgürlüğü veren Batman: Arkham City ile devam etti . Bunu 2013'te Splash Damage Games tarafından geliştirilen Batman: Arkham Origins oyunu izledi . Bu oyun serisi 2015 yılında Rocksteady'nin Batman: Arkham Knight için geri dönmesiyle sona erdi , ancak Arkham serisinin yıllar içinde Batman: Arkham VR gibi birden fazla yan ürünü çıktı .


Suicide Squad: Kill the Justice League Yama Notları

 • Görev sonu ödülleri ekranından donanım bozulduğunda bazen sunucu bağlantısının kesilmesine neden olan bir hata düzeltildi.

 • Bazen 'Eggshot' görünümü giyildiğinde Deadshot'ın görünmez olmasına neden olan bir hata düzeltildi.

 • 'Çok Küçük' Oyuncak Bebek'in, Two-Face Infamy donanımının tamamını kazandıktan sonra bazen kilidinin açılmaması düzeltildi.

 • Two-Face Infamy teçhizatındaki 1 Parça Duality Bonusunun, bir düşmanı Cezalandırdığınızda kalkanın %50'sini yenilediğini yanlış belirten bir görüntüleme hatası düzeltildi. Bu %10 olarak düzeltildi. NOT: Bu yalnızca görsel bir hatadır ve efektin kendisi değişmemiştir.

 • Cezalandırma Durumunun patronlara hatalı şekilde uygulanması düzeltildi.

 • Oyuncuların amaçlanandan daha fazla Sözleşmeyi etkinleştirmesine olanak tanıyan bir hata düzeltildi.

 • Bazen oyuncuların co-op oturumu sırasında 'Komik Sayfalar' görevinin başlangıç ​​noktasında toplanmasını engelleyen bir hata düzeltildi.

 • 'Yörünge Dışı' görevi sırasında bazen müziğin çalmasına neden olan bir hata düzeltildi.

 • Yanlışlıkla yer tutucu metin kullanılarak Green Lantern Infused Enemies'i tanıtan açılır pencere düzeltildi.

 • Düşman el bombası göstergesinin çok hızlı kaybolmasına neden olan bir hata düzeltildi.

 • Green Lantern boss dövüşü sırasında bazen oyuncuların Green Lantern yapılarından bazılarını yok etmesini engelleyen bir hata düzeltildi.

 • Bölüm 2 İstilaları sırasında belirli hava durumu efektlerinin doğru şekilde tetiklenmemesi düzeltildi.

 • Bazen Joker'in Geçişi'nin, kilidi açıldıktan sonra çalışmasını engelleyen bir hata düzeltildi.

 • 'Yörünge Dışı' görevinde düşman Çatı Kalkanlarının bazen yanlış hizalanması düzeltildi.

 • Bazen oyuncunun oyunu seçtikten sonra zorla kapatması durumunda İstila Seviyesi +6'nın kilitlenmesine neden olabilecek bir hata düzeltildi.

 • Çeşitli kilitlenme düzeltmeleri.

 • Çeşitli yerelleştirme düzeltmeleri.

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page