top of page

Suicide Squad: Kill the Justice League 2. Sezonun Başlangıcını Erteledi

📝ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Suicide Squad: Kill the Justice League'in 2. sezonu 25 Temmuz'a ertelendi.

  • Erteleme, sezonun 11 Temmuz'da başlamasına iki gün kala duyuruldu.

  • Erteleme, Kill the Justice League'in yaşam destek ünitesinde olduğu yönündeki popüler hayran teorisini yeniden canlandırdı; ancak Rocksteady ve Warner Bros. Discovery bunu henüz açıkça doğrulamadı.

Suicide Squad: Kill the Justice League 2. Sezon 25 Temmuz'a ertelendi. Rocksteady Studios gecikmenin resmi nedenini açıklamasa da bu, Suicide Squad: Kill the Justice League hayranlarının bu hamleye neyin sebep olduğu konusunda teoriler üretmesini engellemedi.

Canlı servis nişancı oyununun yaklaşan içerik çıkışı 3 Temmuz'da duyuruldu. Rocksteady başlangıçta Suicide Squad: Kill the Justice League Sezon 2 için 11 Temmuz çıkış tarihini planlamıştı .


Suicide Squad: KTJL 2. Sezon Ertelemesi Skeleton Crew Teorilerini BesliyorStüdyo, bu tarihten sadece iki gün önce, kısa bir tweet'te bunu dile getirdikten sonra, yeni sezonu iki hafta daha ertelemeyi seçti. Bu hamleyle Rocksteady, Kill the Justice League oyuncularına sabrı için teşekkür etti, ancak ertelemenin arkasındaki nedenleri ayrıntılı olarak açıklamadı. Yine de bazı hayranlar, gecikmeyi oyunun çoktan yaşam desteğine alındığı ve şu anda yalnızca iskelet bir ekip tarafından desteklendiği yönündeki popüler teoriyi doğrular nitelikte görüyor.

Bu hipotez, Rocksteady'nin Suicide Squad: Kill the Justice League Sezon 1'in oyunun kendisinden iki ay geride olacağını duyurmasından bu yana hayranlar arasında dolaşıyor . Birçok oyuncu ayrıca Sezon 1'in kalitesiyle ilgili sorun yaşadı ve içeriğini yetersiz, tekrarlayıcı olarak nitelendirdi ve sonuç olarak pek çok geliştiricinin oyun üzerinde hala çalışmadığının bir başka kanıtı oldu. Bu teoriyi destekleyen bir diğer dolaylı kanıt da en küçük hata düzeltmelerinin bile şimdiye kadar dağıtılmasının aylar sürmesi ve bunun çoğu popüler canlı servis oyununun bu tür değişiklikleri ne kadar çabuk ele aldığından çok uzak olması.

Ne Warner Bros. Discovery ne de Rocksteady Studios bu şüpheleri hiçbir zaman açıkça doğrulamadı. Ancak yayıncı, oyun bölümünün 2024 mali yılının ilk çeyreğinde bildirdiği 200 milyon dolarlık yıllık gelir düşüşünden Suicide Squad: Kill the Justice League'i sorumlu tuttu. Bu durum göz önüne alındığında, bazı sektör gözlemcileri Warner Bros. Discovery'nin artık projeye önemli kaynaklar ayırmadığına inanıyor.

Ancak şirket henüz oyunun fişini çekmedi, Rocksteady daha önce bir yıllık içerik güncellemesi sunmayı taahhüt etmişti. Bunun nedeni muhtemelen yayıncının bu içeriği önceden Suicide Squad: Kill the Justice League Deluxe Edition'ın bir parçası olarak satmış olması, bu sürüm oyunun ilk dört sezonuna erişimi garanti eden bir Battle Pass Token ile birlikte geliyor. Şu anki duruma göre, 4. Sezon oyunun son içerik düşüşü olabilir.

Comments


bottom of page