top of page

Suicide Squad: Kill the Justice League Öldürmek Rahatsız Edici Bir Batman Kötü Adamıyla Alay Ediyor Olabilir


Suicide Squad: Kill the Justice League hayranları, Batman'in en rahatsız edici ve kişisel düşmanlarından birinin Metropolis'te serbest kaldığına dair bir ipucu ortaya çıkarır.

Hayranlar , James Gordon Jr.'ın Arkhamverse'te serbestçe dolaşabileceğini ima eden karanlık bir Suicide Squad: Kill the Justice League Paskalya yumurtasını fark etti . Birkaç yıl ve sayısız gecikmeden sonra Rocksteady nihayet Suicide Squad oyununu geçen ayın sonlarında yayınladı ve oyuncuları Metropolis'in açık dünya versiyonunda Justice League'in beyinleri yıkanmış üyelerine karşı savaşan Task Force X rolüne soktu. Suicide Squad'ın konusu ve canlı hizmet oynanış modeliyle ilgili pek çok tartışma nedeniyle oyunun karşılanması karışık oldu .

Öte yandan, daha sonraki Batman: Arkham oyunlarında Gotham'da olduğu gibi, Suicide Squad: Kill the Justice League'de de Rocksteady'nin Metropolis versiyonunu keşfetmekten keyif alan birçok oyuncu var . Rocksteady'nin, oyunun açık dünya sanal alanında daha büyük DC evrenine göndermeleri gizleme tutkusunu korumasına yardımcı oluyor; keskin gözlü oyuncular, Metropolis sokaklarında saklanan Kite-Man ve Calendar Man gibi Batman kötü adamlarına akıllıca selamlar veriyor. Reddit kullanıcısı Consistent_Tonight37'nin r/SuicideSquadGaming'de belirttiği gibi, Suicide Squad: Kill the Justice'de çok daha karanlık bir Batman düşmanının gizlendiğine dair işaretler de var . Yakın zamanda Metropolis'teki bir duvarda James Gordon Jr.'ın aranıyor posterini gördüler; bu poster onun sadece Arkhamverse'te var olmadığını, aynı zamanda serbest olduğunu ve Metropolis Polis Departmanı tarafından takip edildiğini ima ediyordu. Consistent_Tonight37 ayrıca kaynak materyalinde neredeyse Joker'in kendisi kadar sadist olduğu için James Jr.'ın gelecekteki bir Rocksteady Batman oyununda büyük bir düşman olacağını düşünüyor .James Gordon Jr.'ın Açıklaması


Çizgi romanlarda James Gordon Jr., Komiser Jim Gordon'un oğlu ve Barbara Gordon, diğer adıyla Batgirl/Oracle'ın ağabeyi . Ancak babası ve kız kardeşi Batman'in kahramanları ve müttefikleriyken James Jr., daha asil akrabalarıyla birçok kez çatışan acımasız bir seri katildir. Her ne kadar Batman'in ikonik Rogue's Gallery'sinde o kadar yaygın olmasa da pek çok hayran onun DC'nin en rahatsız edici kötü adamlarından biri olduğunu düşünüyor ve bir gün onun bir filmde veya video oyununda kullanıldığını görmek istiyor.

Rocksteady , Batman: Arkham oyunlarında klasik DC kötü adamlarına gerçekten karanlık ve çarpık bazı yaklaşımlar sunmuştu , bu nedenle stüdyonun Suicide Squad DLC'de veya başka bir tam teşekküllü Arkhamverse oyununda James Gordon Jr.'ı ele aldığını görmek ilginç olurdu. Şu anki haliyle, James Jr. Metropolis'te başıboş görünüyor ve şehrin kolluk kuvvetlerinin çoğu ya öldürülmüş ya da Brainiac'ın istilasıyla meşgul olmuşken, Gordon ailesinin uğursuz yüz karası Suicide Squad dünyasında kontrolü ele almış gibi görünüyor: Justice League'i öldürün ; bu onun onaylanmış varlığını daha da rahatsız edici hale getirir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments