top of page

Suicide Squad ISEKAI İlk Gösterim Tarihi Onaylandı

Yaklaşan Suicide Squad ISEKAI animesinin yayın tarihi , haberlerle birlikte yayınlanan kısa bir teaser fragmanı ve önemli görselle doğrulandı. Dizi ilk olarak Temmuz 2023'te duyurulmuştu ve ilk duyurunun üzerinden neredeyse bir yıl geçtikten sonra yayınlanması planlanıyor.

Batı çizgi romanları ile Japonya'nın manga ve animeleri arasında giderek artan karşılıklı ilişkinin önemli bir örneği olan serinin beklentisiyle bir dizi karakter fragmanı ve görseli yayınlandı .Suicide Squad ISEKAI Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin Duyurulduğundan Bu Yana 2024 Yılında Yayınlanması Planlanıyor

Suicide Squad ISEKAI, Temmuz 2023'teki ilk duyurusundan bu yana büyük ilgi topladı; animenin, Attack on'un ilk üç sezonunun unutulmaz animasyonunun arkasındaki animasyon yapım stüdyosu olan WIT Studio tarafından yapılıyor olması dikkatleri üzerine çekti. Titan . Dizide ayrıca Akira Amano'nun ( Reborn!' un yaratıcısı ve PSYCHO PASS karakter tasarımcısı) orijinal karakter tasarımlarıyla üzerinde çalışan birkaç büyük isim var; senaryolar Vivy -Fluorite Eye's Song-'u yazan ikili , Re:Zero'nun yaratıcısı Tappei Nagatsuki ve Eiji Umehara; Müziğin arkasında ise karakter tasarımları Future Diary'nin yönetmeni Naoto Hosoda ve usta besteci Kenichiro Suehiro (film müziği, Re:ZERO -Starting Life in Another World- ) imzasını taşıyor.

Suicide Squad ISEKAI animesi, ana oyuncu kadrosunun açıklandığı Aralık 2023'te 2024 çıkış penceresini doğruladı ve Mart ayında düzenlenen AnimeJapan etkinliğinde daha fazla karakter ortaya çıktı. Etkinlikten önce serinin üçüncü fragmanı, serinin 2024 Yaz anime sezonunda, daha spesifik olarak Temmuz ayında çıkış yapacağını ortaya çıkardı ve bu son duyuru, Suicide Squad ISEKAI'nin 5 Temmuz 24'te Japon TV'de yayınlanacağını doğruladı: 30 (yani 6 Temmuz 00:30).


Neyle İlgili Olacak?

O Zaman Harley Quinn ve Birkaç DC Karakteri Başka Bir Dünyaya Gönderildi

Suicide Squad ISEKAI Grubu Anahtar Görsel

Beklediğiniz gibi, Suicide Squad ISEKAI, DC'nin Suicide Squad'ının bilinen öncülüne kötü şöhretli isekai muamelesi yapıyor ve tanıdık karakterleri, bu durumda orkların ve büyünün fantastik dünyası olan alternatif bir dünya senaryosuna yerleştiriyor . Orijinal konseptte olduğu gibi, Kujira (Orochimaru, Naruto ) tarafından seslendirilen ARGUS'un başkanı Amanda Waller, belirli bir tehlikeli görev uğruna bir grup kötü şöhretli suçluyu bir araya getiriyor ve boyunlarına yerleştirilen patlayıcılar aracılığıyla işbirliğini garanti ediyor. Harley Quinn, Deadshot, Peacemaker, Clayface ve King Shark, ejderhaların gökyüzüne hükmettiği bu fantastik diyardan canlı dönme şansına sahip olmak istiyorlarsa, uhrevi bir imparatorluğun barışı sağlamasına yardım etmeliler.

Ana kadro üyeleri arasında Harley Quinn rolünde Anna Nagase (Ushio Kofune, Summer Time Rendering ); Deadshot rolünde Reigo Yamaguchi; Takehito Koyasu (Dio Brando, JoJo's Bizarre Adventure ) Barışçıl rolünde; Clayface rolünde Jun Fukuyama (Lelouch Lamperouge, Code Geass ); Subaru Kimura (Aoi Tōdō, JUJUTSU KAISEN ) King Shark rolünde ve Yūichirō Umehara (baş karakter, Goblin Slayer ) Joker rolünde. Diğer oyuncular arasında Katana rolünde Chika Anzai (Chisato Nishikigi, Lycoris Recoil ); Cecil rolünde Jun Fukushima (Gabiru, O Zaman Balçık Olarak Reenkarne Olduğum Zaman ); Aldora rolünde Mamiko Noto (Rin, Inuyasha ); Fione rolünde Reina Ueda (Kanao Tsuyuri, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba ) ve Rick Flag rolünde Taku Yashiro (Sanosuke Sagara, Rurouni Kenshin [2023] ) . Suicide Squad ISEKAI 5 Temmuz'da gösterime giriyor.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page