top of page

Stellar Blade Yeni Oyun+ Ayrıntılarını Açıkladı

Stellar Blade'in Yeni Oyun+ modu, yeni yükseltmeler, kozmetik ürünler ve kilidi açılacak becerilerle ilk kampanya oynanışının ötesinde daha fazla içerik ekler.  • Oyuncular, ana karakter Eve için daha fazla zorluk, yetenek ve özelleştirme sunan New Game+ moduyla Stellar Blade'in derinliklerine dalabilecekler.

  • Eve ve müttefikleri için Stellar Blade'te çok sayıda yeni gardırop seçeneği mevcut olacak ve 34 kozmetik ürün ücretsiz olarak sunulacak.

  • New Game+ aynı zamanda oyuncuların Eve'in donanımlarını ve Exospine'i Mk2 modlarıyla yükseltmelerine olanak tanıyacak ve düşmanlarla etkili bir şekilde savaşmak için benzersiz seçenekler sunacak.
Stellar Blade, planlanan New Game+ modu için hayranlara yeni ayrıntılar verdi.PlayStation 5 için merakla beklenen bilimkurgu kıyamet sonrası aksiyon oyunu Stellar Blade için lansman sonrası içerik eklediğini bilmekten muhtemelen memnun olacaklardır.kilidini açacak yeni içerik vaadiyle oynamaları.


Stellar Blade, aksiyon dolu oynanışı ve göz alıcı estetiğiyle son birkaç ayda büyük bir hayran kitlesi topladı ve hatta oyun, Stellar Blade oynanış demosunun yayınlanmasının ardından PlayStation Network'ün ön sipariş listesinin en üst sıralarına yükseldi. Mart ayında geri döndüm. Shift Up, lansman sonrası içerik olarak çeşitli özellikler eklemeyi planladığını duyurduğunda oyuncular ayrıca heyecanlandı; bunlar arasında özellikle ilk harekât oyununun ötesinde deneyimlerini sürdürmek isteyen oyuncular için Yeni Oyun+ modu da vardı.


Shift Up, bir PlayStation Blog gönderisinde oyuncuların beklenen Yeni Oyun+ modundan neler bekleyebileceklerini daha ayrıntılı olarak ele aldı . Saf oynanış açısından, New Game+, kahraman EVE 07'nin ekipman ve eşyaları için daha zorlu zorluk seviyeleri ve daha yüksek bir seviye sınırı sunacak. Oyuncular ayrıca dört yeni Beta becerisi, sekiz güçlü geliştirilmiş Sonsuz becerisi ve beş drone becerisi ile ilk çalıştırmalarında bulunmayan çeşitli özel yeteneklerin kilidini açabilirler.Stellar Blade, Yeni Oyun+'a Daha Fazla Özellik Ekliyor


Ayrıca modayla ilgilenen oyuncular muhtemelen Eve ve müttefikleri için sunulan yeni gardırop seçeneklerinden heyecan duyacak. Eve, Lily, Adam ve drone için çeşitli aksesuarların yanı sıra etkileyici 34 kozmetik eşya alacak. Bu kozmetikler özellikle New Game+ ile tamamen ücretsiz olacak ve Stellar Blade'in ilk gün yamasıyla birlikte gelen özelliklerden biri olacak . Kostümler, Stellar Blade'in harekâtının tamamı oynandıktan sonra elde edilebilir , ardından sandıklardan edinilebilir veya SP0-tt2r'nin mağazasından satın alınabilir.


New Game+ oyuncuları ayrıca Eve'in teçhizatları ve Exospine için, oyuncuların oyun tarzlarını kişiselleştirmelerine olanak sağlamayı amaçlayan Mk2 yükseltmelerini de deneyebilecekler. Bu geliştirilmiş modlar, kullanıcılarına Stellar Blade'de karşılaşacakları birçok düşmanla başa çıkmaları için, kalkan delme, artırılmış saldırı hızı ve Beta Enerjisine verilen hasarı absorbe etme ve bunu bir düşmana yansıtma yeteneği dahil olmak üzere çeşitli yollar sunar .


Oyuncular hâlâ nefeslerini tutarak oyunun çıkışını bekliyor olsalar da, Stellar Blade için yapılan ilk incelemeler umut vericiydi. Eleştirmenler oyunun hızlı tempolu oynanışını ve abartılı aksiyonunu büyük ölçüde övdü ve piyasaya sürülmesi sırasında yaşanan birçok tartışmaya rağmen Stellar Blade, zaten oldukça büyük olan hayran kitlesi sayesinde başarılı bir çıkış yapmaya hazırlanıyor. 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page