top of page

Stellar Blade: Tavşan Elbisesi Nasıl Alınır (Tatil Tavşanı Konumu)

Birçok düşman tarafından korunduğu için Stellar Blade'de Tavşan Elbisesi'ni elde etmek oldukça zordur.Oyuncular, Stellar Blade oynarken insanlığa ve Mother Sphere'e ne olduğu hakkında daha fazlasını keşfederken, belirli yerlerde gizlenmiş bazı Nano Giysilere rastlayabilirler. Nano Suits temel olarak Eve için kıyafet anlamına gelir ve takım elbise sadece kozmetik amaçlıdır.


Belirli bir kıyafeti giymenin hiçbir faydası veya ekstra bir etkisi yoktur, bu nedenle oyuncular Eve'i istedikleri gibi giydirmekte özgürdür. Bazı Nano Kıyafetlerin kolayca bulunabileceğini, ancak Stellar Blade Bunny Suit gibi bazılarının yerini bulmanın diğerlerinden daha zor olduğunu unutmayın .
Stellar Blade'de Tavşan Elbisesi Nasıl Gidilir?Stellar Blade'deki Tavşan Elbisesi aslında Tatil Tavşanı olarak adlandırılıyor ve Çorak Topraklarda , özellikle de bölgenin kuzeydoğu kesiminde, bir grup düşman tarafından korunarak bulunabilir . Ona ulaşmak için farklı Naytibas türleri ile dolu olan kuzeydoğu bölgesine gidin. Onlarla savaşın veya düşmanları görmezden gelin, ancak bir sonraki alanda zorlu bir patron olacağından onlardan biri tarafından takip edilmediğinizden emin olun.Düşmanlarla ilgilendikten sonra yokuş aşağı ilerleyin ve Stellar Blade'deki Corrupter patronunun aniden ortaya çıkacağı ve oyuncuların onunla tekrar savaşmak zorunda kalacağı küçük bir ara sahne başlatın. Elit Naytiba ile daha önce dövüştüğünüzü düşünürsek, düşman aynı hareket setine sahip olduğundan bu dövüş daha kolay olmalı, tek fark ise eskisinden biraz daha güçlü olması.Corrupter yenildikten hemen sonra, bir grup Naytibas size saldıracak ve bu grubun içinde iki Taret Droid ve Eski Droid yer alıyor. Oyuncuların bir Elit boss dövüşünü yeni bitirdiklerini göz önünde bulundurursak, yeterli sayıda Şarj Edilebilir Bardaklara sahip olmayabilirler, bu nedenle herhangi bir dövüşe başlamadan önce yakındaki bir kampta dinlenmeyi unutmayın .Yokuş yukarı çıkın ve bir cesedin yanında içinde bir mektup bulunan küçük kırmızı bir kutu bulun; Tavşan Elbisesi/Tatil Tavşanı'nın bulunduğu yer burasıdır.


Stellar Blade'de Tavşan Elbisesi Nasıl DonatılırHerhangi bir Nano Elbise, Stellar Blade'deki Tedarik Kampındaki Onarım Konsolu kullanılarak üretilmelidir . Mevcut tüm yükseltme özelliklerini sunan herhangi bir büyük kampı bulun ve Tamir Konsolunu kullanarak Tavşan Elbisesini yapın. Kıyafetin hazırlanması için aşağıdaki malzemeler gereklidir:


Ekstrem Polimer Malzeme x 25

Gelişmiş Polimer Malzemesi x50

Polimer Malzeme x75


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page