top of page

Stellar Blade: Silahın Kilidini Açma ve Kullanma

Stellar Blade'de Adam'ın drone'u Eve'in koluna monte edilebiliyor ve çeşitli cephane türleriyle silah olarak kullanılabiliyor; kilidini nasıl açacağınız ve kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.Stellar Blade'in dövüşü Eve'in tek elli kılıcı etrafında döner ve ona birçok farklı kombonun yanı sıradüşmanlara büyük miktarda hasar vermek için kullanılabilecek güçlü Beta Becerileri verir. Oyunun ilk bölümünde Adam'ın insansız hava aracı, Eve'i açık dünyaya yönlendirirken onun gözleri ve kulakları olacak, ancak Lily takıma katıldığında bu durum değişiyor.
Birkaç yükseltmeyle Drone, Eve'e savaşta çeşitli ateşleme seçenekleri sunan bir silaha dönüştürülebilir. Silah birden fazla türde cephane ateşliyor ve Stellar Blade oyuncularının cephane stoklarını yeniden doldurmasını ve aynı zamanda farklı ateşleme yöntemlerinin kilidini açmak için silahı yükseltmesini gerektirecek.


Stellar Blade'de Silahın Kilidini Açma
Oyuncular, kaçırılmaması gereken ana hikayenin bir parçası olarak silahı alacaklar. Oyunun ilk bölümünde Eve ve Adam, Alpha Naytiba'yı avlayacak. Bu patronu bulup yendikten sonra oyuncular, üçü Xion şehrine giderken takıma katılacak olan Lily ile tanıştırılacak.


Xion'a ulaştıktan, Orcal ile karşılaştıktan ve şehre güç verdikten sonra oyuncular, aynı zamanda silah görevi gören yükseltilmiş drone'u almak için güvenli evden Lily'ye dönebilirler .


Stellar Blade'de Silah Nasıl Kullanılır ve YükseltilirSilahı kullanmak için, drone'nun hızla Eve'in koluna monte edilmesini sağlamak için L2'yi basılı tutmanız yeterlidir . Ekranda nişangah göründüğünde, seçtiğiniz cephane türünü ateşlemek için R2'ye basın . Nişan alırken ekranın sol alt kısmında seçilen cephane için cephane sayısı görünür ve D-Pad'e basıldığında cephane çarkı açılır.


Silah ilk elde edildiğinde yalnızca sümüklüböcekleri ateşleyecektir, ancak herhangi bir Tamir Konsolunu kullanmak oyuncuların Drone Yükseltme Modüllerini kullanarak drone'u yükseltmelerine olanak tanır . Drone ile seçebileceğiniz çok sayıda yükseltme var, ancak çoğunluk, mevcut cephanelerinizi daha da güçlendirmenin yanı sıra, kullanabileceğiniz yeni cephane türleri de sunacak.


Stellar Blade'de Silah İçin Cephane Nasıl Alınır?


Stellar Blade'de silah için seçebileceğiniz birden fazla cephane türü vardır ve bunların hepsinin kullanıldıktan sonra yeniden doldurulması gerekir. Bu, oyuncuların herhangi bir kamptaki bir satış makinesine gitmesini ve bunları Altın kullanarak satın almasını gerektirecektir . Cephane rastgele düşme yoluyla da bulunabilir, ancak bu daha az güvenilirdir. Daha hikaye odaklı alanların bazılarında cephane ikmal istasyonları da bulunacaktır, ancak bunlar aynı zamanda satış makinelerinden çok daha nadirdir.


Her cephane türü için bir taşıma kapasitesi vardır ve her merminin maliyeti çok fazla değildir, bu nedenle kampta dinlenmek için durduğunuzda mermilerinizi tamamen yeniden doldurmak genellikle güvenlidir.


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page