top of page

Stellar Blade: Nasıl Kaydedilir

Stellar Blade, ana menüde geleneksel bir manuel kaydetme düğmesi sunmuyor, ancak oyuncular yine de oyunlarının ne zaman kaydedileceğini belirleyebiliyor.Stellar Blade'in dünyası, Eve'in keşfetmesi için çeşitli bölgelere ayrılmıştır. Her bölgede, tamamı dinlenilecek kamplarla, savaşılacak düşmanlarla ve bulunacak ganimetlerle dolu alt bölgeler vardır. Zorlu boss savaşlarının yanı sıraoyuncular, ilerlemelerini kaybetmemek veya kazandıkları değerli yükseltmelere veya öğelere erişimlerini kaybetmemek için ilerlemelerinin nasıl ve ne zaman kaydedildiğini bilmek isteyeceklerdir.

Stellar Blade'in geleneksel bir kaydetme seçeneği yoktur ve bunun yerine oyuncular belirli eylemleri gerçekleştirirken sürekli olarak otomatik kaydetme işlemi gerçekleştirecektir. Oyuncuların , oyunlarının ne zaman kaydedildiğini ve kaydetmeyi yüklemek veya savaşta ölümü kabul etmek için en iyi zamanın ne zaman olduğunu bilmeleri önemlidir .Stellar Blade'de Nasıl Tasarruf EdilirStellar Blade'de tasarruf etmek için oyuncuların yalnızca bir kamp alanında dinlenmesi gerekir . Menünün sol alt kısmında oyunun kaydedildiğini belirten küçük bir metin görünecektir. Bir kampta dinlendikten sonra, bu konum onların en son kaydettikleri haline gelir ve oturumu kapatıp tekrar açmaları, onların tam olarak aynı noktada ortaya çıkmasını sağlar. Yalnızca tek bir kayıt dosyası vardır ve kamptaki en son dinlenmenizden daha fazlasını geri yüklemeniz imkansızdır.


Oyuncular, ana menüye, ayarlara, ardından oynanışa giderek ve son seçenek olarak Son Kaydetmeden Yeniden Başlat'ı seçerek en son kayıt dosyalarını yeniden yüklemeyi seçebilirler. Bu bir seçenek olsa da, oyuncuların ilerlemeyi kaybetmenin artılarını ve eksilerini tartmaları gerekecek.


Stellar Blade'de otomatik kaydetmeOyunu manuel olarak kaydetmenin tek yolu kamplarda dinlenmek olsa da Stellar Blade aynı zamanda sürekli olarak otomatik kaydetme işlemi yapıyor. SP, Altın ve toplanan eşyalar, Eve'in savaşta ölmesi ve yeniden doğması durumunda yanında kalacak. Bu, oyuncuları son kamp alanlarına geri getirecek, ancak kazandıkları her şey ellerinde kalacak .


Herhangi bir ilerlemeyi sürdürmek isteyenler için bazen savaşta ölmek, bir kamp alanında yeniden doğmak ve ilerlemeyi kaydetmek için tekrar dinlenmek en iyisidir. Beta Enerjinin önceki bir ölümden de devam ettiğini bilmek de faydalıdır . Bu, oyuncuların Beta Enerjilerini tamamen şarj ederek ikinci bir deneme için tamamen şarj edilmiş bir boss dövüşüne yeniden girmelerine olanak tanıyabilir. Otomatik kaydetmeyi tetikleyen belirli bir eylem yoktur; bu, önceki bir kaydetmeyi zorla yeniden yüklemediğiniz sürece kazanılan SP'nin veya öğelerin güvende olduğu anlamına gelir.


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page