top of page

Stellar Blade: Nano Element, Gelişmiş Nano Element ve Ekstrem Nano Element Nereden Alınır?

Nano Elementler, Eve'in Exospine'ini geliştirmek için kullandığı Stellar Blade'deki kaynaklardır; her türü buradan edinebilirsiniz.Stellar Blade'de Eve'in macerası boyunca karşılaşacağı her türlü malzeme bulunmaktadır. Pek çok öğe, yenilmiş düşmanlardan rastgele düşecek veya sandıklarda bulunacak, bazıları daçeşitli mağazalardan satın alınacak .
Nano Elementler, Eve'in Exospine'ini yükselttikleri ve ona çeşitli bonus yetenekler ve daha iyi temel istatistikler kazandırdıkları için yararlı bir malzemedir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Exospine vardır ve her biri yükseltilebilir olduğundan, Nano Elementler oyuncuların ihtiyaç duyacağı yinelenen bir öğe haline gelir. Nano Elementler birçok farklı nadirlik derecesine sahiptir; hepsini nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Nano Element, Gelişmiş Nano Element ve Extreme Nano Element Nereden Satın AlınırNano Elementlerin her bir nadirliğini elde etmenin daha güvenilir yolu, onları Çorak Topraklardan satın almaktır, ancak tüccarda kolaylıkla bulunabilmektedir. Çorak Topraklara ulaştığınızda kuzeydeki Hurda Sahasına gidin ve D1G-g2r'nin vincin altında sıkışıp kalmaktan kaçmasına yardımcı olmak için Dünyayı Temizleme Planı yan görevine başlayın.


Bu görev tamamlandıktan sonra D1G-g2r, Nano Element ticareti yapmak için her zaman ziyaret edilebilecek bir tüccar haline gelecektir, ancak altın karşılığında ticaret yapmaz. Bunun yerine, Mikro Motorlar, Mikro Sürücüler ve Mikro Bobinler para birimi olarak kullanılıyor ve Nano Elementin her bir nadirliğini satıyor:


  • Nano Element - İki Mikro Motor ve Dört Mikro Sürücü

  • Gelişmiş Nano Element - Dört Mikro Motor ve sekiz Mikro Sürücü

  • Extreme Nano Element - Altı Mikro Bobin, 12 Mikro Motor ve 24 Mikro Sürücü.
D1G-g2r gibi satıcıların bu öğelerden oluşan sınırsız bir stoğu vardır ve seçilen ürünün altındaki "Mevcut" değeri, oyuncunun envanterinde bulunan öğelerin sayısını ifade eder.


Nano Element, Gelişmiş Nano Element ve Ekstrem Nano Element Nerede Bulunur?Oyuncular açık dünyayı keşfederken Nano Elements'in her sürümü doğal olarak bulunabilir. Bunların hepsi sandıklardan ganimet olarak düşebilecek ve hatta alınabilecek küçük mavi bir ışıkla gösterilen yerde yatarken bulunabilecekler . Bu öğeler aynı zamanda Plan To Clean The Earth'te D1G-g2r'yi serbest bırakmak gibi yan görevler için ödül olarak da sunuluyor.


Bu eşyaları dünyada bulmak mümkün olsa da, bunları keşfedip rastgele bulmanın ötesinde güvenilir bir tarım yöntemi yoktur. Ekstrem Nano Elementler çok daha nadirdir ve çoğu zaman bir sonraki Exospine yükseltmeniz için yeterli miktarda bulmaya çalışmaktansa gidip onları satın almak daha değerli olacaktır .


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page