top of page

Stellar Blade: Maksimum Sağlık Nasıl Artırılır

Maksimum sağlığını artırarak Eve'in Yıldız Kılıcı'ndaki hayatta kalma oranını artırın.Shift Up'ın Stellar Blade'i oyunculara değerli bir savaş deneyimi sunmaya odaklanırken, özellikle oyuncular iyi hazırlanmamışsa Naytiba'nın Eve için büyük tehditler olacağı anlaşılıyor. Bir Airborne Squad üyesinin becerilerine ve zekasına sahip olsa bile, iş bu kabus gibi yaratıklarla savaşmaya geldiğinde Eve'e her zerre yardım edecek.
Eve'in kombolarını ve yeteneklerini daha da genişletebilecek yeni becerilerin kilidini açmanın ötesinde, önemli bir yükseltme onun maksimum sağlığını artırarak hataya daha fazla yer bırakmak ve umarız durumu tersine çevirme şansı vermektir. Stellar Blade'de Eve'in maksimum sağlığını nasıl artıracağını arayan oyuncular için okumaya devam edin.


Stellar Blade'de Havva'nın Maksimum Sağlığını Artırma


Eve'in sağlığı ve Beta enerji kapasitesi söz konusu olduğunda bu, daha fazla SP kazanmak ve Stellar Blade'de onu bu şekilde yükseltmek için daha fazla düşmanı yenmek gibi basit bir olay değildir . Bunun yerine oyuncuların daha maceracı olmaları ve daha fazla hasar alma yeteneklerini geliştirmek için Dünya üzerindeki farklı alanları keşfederken dikkatli olmaları gerekecek.
Bulunması gereken temel öğe , yalnızca Eve'den önce gelen düşmüş Hava İndirme Ekibi üyelerinden elde edilebilen Vücut Çekirdekleridir . Eve'in varsayılan kostümü olarak giydiği şeye benzer, cildi sıkan beyaz kıyafetleriyle tanınırlar. Çoğunlukla gizli yollarda veya gözden kaçırılması kolay alanlarda saklanan cesetlerden birini bulma fırsatını kaçırmamak için, yeni bir alana her girdiğinizde drone'un tarama yeteneğinden tam olarak yararlandığınızdan emin olun .


Konuma bağlı olarak, düşmüş bir Melekle etkileşime giren oyuncular ya Beden ya da Beta Çekirdeği elde edecekler . Eve ancak bu tür çekirdeklerden oluşan üç seti toplayarak maksimum sağlığını veya Beta enerji kapasitesini artırabilecektir. Naytiba'ya karşı mücadeleyi biraz daha kolaylaştırmak için oyuncuların çekirdekleri mümkün olan en kısa sürede bulmaları gerektiğini söylemeye gerek yok .


Body Core oyuncularının Eidos 7'de karşılaşacağı ilk kişiler muhtemelen otopark kompleksinde , kampa çıkan ilk merdivenin hemen arkasında olacak . Bir sonraki , Corruptor'ı yendikten sonra bir dükkanda olacak ve üçüncüsü kanalizasyonda bulunabilir . Taramaya devam edin; kaçırmanız zor olacaktır. Oyunda, Eve'in sağlığını en üst düzeye çıkarmak için gerekenden daha fazla Vücut Çekirdeği bulunur; bu nedenle bir veya iki tanesini kaçırsanız bile, yine de yolda olursunuz.


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page