top of page

Stellar Blade: İlk Önce Kilidini Açılacak En İyi Beceriler

Doğru becerileri kazanmak Stellar Blade oyuncuları için işleri çok daha kolaylaştıracak.Savaşa bu kadar odaklanıldığında Stellar Blade'in oldukça harika yetenekler içeren bir beceri ağacına sahip olması hiç de şaşırtıcı değil. Bu yetenekler oyuncuların deneyimini tanımlayabilir, bu nedenle doğru becerilerin kilidini açmak kesinlikle çok önemlidir.


Çok sayıda beceri ağacının varlığı nedeniyle oyuncuların kafası karışabilir ve SP'lerini harcamamaya karar verebilirler. Bu onların genel oynanışına zarar verebilir. İşleri kolaylaştırmak için bu kılavuz Eve için açılması gereken en iyi becerileri kapsayacaktır .
Stellar Blade'de İlk Olarak Açılacak En İyi BecerilerEn iyi becerileri tartışmadan önce oyuncular, becerilerin kilidinin yalnızca SP ile açılabileceğini akılda tutmalıdır. Yeterli SP topladığınızda yakındaki bir kampa gidin ve puanları harcamak için makineyi kullanın. Aşağıdaki tablo ilk olarak kilidinin açılması gereken en iyi becerileri içermektedir .Yetenek

Maliyet

Tanım

Pusu

1 SP

Bu özel beceri, Stellar Blade oyuncularının, savaşmadıkları bir düşmanı anında öldürmelerine olanak tanır. Pusu, oyuncuları güçlü bir düşmanla savaşma zahmetinden etkili bir şekilde kurtarabilir.

Çift Dodge

2 SP

Stellar Blade ruha benzer bir oyun olmayabilir ancak bu kolay olduğu anlamına gelmez. Oyundaki düşmanlar affetmez olabilir, bu yüzden kaçmak ve savuşturmak çok önemlidir. Double Dodge, oyuncuların kaçmanın ortasındayken başka bir kaçma gerçekleştirmesine olanak tanır.

Püskürtme

1 SP

Bir düşmanla savaşırken oyuncular bazen ölümcül bir saldırıyla yüzleşmek zorunda kalacaklar. Bu tür saldırılar savuşturulamaz. Repulse, oyuncuların düşmanları geri itmesine ve zayıf noktalarını ortaya çıkarmasına yardımcı olur.

Sayaç I

1 SP

Kusursuz Siperde ustalaşmayı başaran oyuncular kesinlikle Karşı I'in kilidini açmalıdır. Bu beceri, oyuncuların karşı koymak için bir düşmanın arkasına geçmesine yardımcı olur. Ayrıca düşmanı sersemletebilir ve oyuncuların ona ekstra hasar vermesini sağlar.

Acele Zinciri I

2 SP

Kendinizle düşman arasındaki mesafeyi kısaltmak son derece faydalı olabilir. Bu sadece oyuncuların bir adım önde başlamasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda düşmanın erken vuruş yapma olasılığını da azaltıyor. Rush Chain I ile oyuncular hızlı bir şekilde hamle yapabilir ve bunu tatlı bir hasar kombinasyonuyla takip edebilir.

Şok dalgası

1 SP

Oyunda küçükten zayıfa, büyükten güçlüye kadar her türlü düşman mevcut. Birden fazla düşmanla dolu olduğunuzda kaçmak veya savuşturmak işe yaramaz. Böyle bir durumda Şok Dalgası gibi bir Beta Beceri kullanmak daha iyidir . Şok Dalgası, düşmanlara büyük miktarda hasar veren iki ölümcül enerji dalgası yayar.

Kalkan Kırıcı

1 SP

Stellar Blade'deki düşmanların da kalkanları var, bu da onlara hasar vermeyi zorlaştırıyor. Doğal olarak yapılacak en iyi şey, bu sorunla başa çıkmanıza yardımcı olacak bir beceri edinmektir. Kalkanlara yüksek hasar verdiği için Kalkan Kırıcı'nın kilidi erken açılmalıdır.


stellar blade rehber, stellar blade en iyi beceri rehberi, stellar blade türkçe yama, stellar blade nasıl indirilir, stellar blade hikayesi

 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page