top of page

Stellar Blade: Hızlı SP Nasıl Gidilir?

Mümkün olan en kısa sürede Stellar Blade'de nasıl SP elde edeceğinizi öğrenin.Stellar Blade'in dövüşü oyunun öne çıkan özelliklerinden biri. Oyunda oyuncuları saatlerce meşgul edecek birçok farklı mekanik var. Oyuncuların deneyimini geliştirmek için Shift Up, kilidinin manuel olarak açılması gereken çeşitli özel beceriler içeriyor.
Bu, bir kampa giderek ve bu işe özel bir makine kullanılarak yapılabilir. Oyuncuların bu becerilerin kilidini açmadan önce yeterli SP'ye sahip olduklarından emin olmaları gerekir. Bu özel kılavuzda oyuncular, Stellar Blade'de SP yetiştirme sürecini hızlandırmanın en iyi yollarını bulabilirler .Stellar Blade'de SP Nasıl Farmlanır?Bunu elde etmenin en iyi yolu düşmanları öldürmektir . Kazanılan SP miktarı, oyuncuların öldürdüğü düşmanın türüne bağlıdır. SP göstergesi %100'e ulaştığında bir SP alırsınız. Oyundaki düşmanların oldukça zorlu olduğu göz önüne alındığında oyuncuların yapması gereken ilk şey, zorluğu Hikaye moduna düşürmektir. Bu, oyuncuların daha kısa sürede daha fazla düşmanı alt etmelerine yardımcı olacaktır.


Pusu Becerisinin Kilidini AçPusu, beceri ağacından açılabilen bir beceridir . Bu yeteneğin en iyi yanı, oyuncuların bir rakibi anında alt etmesine olanak sağlamasıdır. Tek bir vuruşla daha zorlu düşmanları bile alt edebilirler. Pusu 1 SP'ye mal olur, bu nedenle oyuncuların beceriye sahip olmak için çok uzun süre beklemelerine gerek kalmaz. Pusu'yu kullanmak için, R3 düğmesine basarak hedefi manuel olarak seçin ve ardından düşmana arkası dönükken yaklaşın. Yaklaştıkça ekranda bir uyarı belirecektir. Üçgen düğmesine bastığınızda EVE düşmanı ortadan kaldıracaktır.


Eğitim Donanımını Kullan


Stellar Blade'deki ekipmanın EVE üzerinde farklı etkileri vardır . Bazıları saldırı gücünü artırırken bazıları da kalkanını geliştirir. Bu nedenle, özellikle belirli bir dövüşle mücadele ediyorsanız vites değiştirmeniz önerilir. Eğitim Donanımı, savaşlardan kazanılan SP'yi geliştirmek için tasarlanmış özel bir ekipmandır. SP yetiştiren oyuncular, alabilecekleri SP miktarını artırmak için Eğitim Donanımını donatmalıdır.


Doğru Noktayı Bulun


Diğer adımları izledikten sonra SP çiftçiliğine başlayabileceğiniz bir yer bulmanın zamanı geldi . Bunu yapmak için en iyi yerlerden biri Eidos 7'deki kütüphanedir . Burada Pusu becerisini kullanarak alt edilebilecek birkaç düşman var. Başarısız olmanız durumunda normal saldırıları kullanarak onları yenin.


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page