top of page

Stellar Blade: Hızlı Seyahatin Kilidini Açma

Stellar Blade'in hızlı seyahat mekaniğini anlamak biraz zor olabilir ancak ara noktalar ve bölgeler arasında seyahat etmek için son derece yararlı olabilir.


Stellar Blade, keşif yoluyla bulunabilecek çok sayıda ilginç öğeye sahiptir ve eğer oyuncular köşe bucaklara dikkat etmezse bunları gözden kaçırmak oldukça kolay olabilir. Sonuç olarak, oyuncular genellikle kendilerini önceki alanlara dönmek ve bazı eşyaları almak için hızlı bir seyahat seçeneği ararken buluyorlar.
Stellar Blade'de çok sayıda bölge var ve oyunun ilk bölümlerinde özel bir haritanın bulunmaması, keşfi oldukça zorlaştırabiliyor. Sandıklardan diğer kaynaklara kadar dünyanın dört bir yanına dağılmış koleksiyon parçaları , karakteri son derece güçlü kılmak için son derece kullanışlıdır. Örneğin, Tumbler genişletme modülleri, savaş alanında hayatta kalma oranını artırmada son derece faydalıdır ve oyuncunun iksir satın alma bağımlılığını azaltır. Oyuncular, oyunda önceden konumlanmış bazı alan veya bölgelere nasıl geri dönebileceklerini merak ediyorlarsa, Stellar Blade'de hızlı seyahat hakkında bilmeleri gerekenler burada .Stellar Blade'de Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır?

Ankesörlü Telefonları KullanmaOyuncular ilk Ankesörlü Telefonlarını oyunun çok başında, Eidos-7'yi Silent Street'e indirdikleri anda bulabilecekler . Ankesörlü telefonlar harita üzerinde kamplardan izole olanlara kadar çeşitli konumlarda bulunabilir . Oyuncuların hızlı seyahat edebileceği başka İlgi Çekici Noktalar olmasına rağmen her ankesörlü telefon bir hızlı seyahat noktası görevi görür . Ankesörlü telefonu kullandıkları bölgeye bağlı olarak, oyuncular bölgenin haritasını açabilecek veya sadece hızlı seyahat edebilecekleri alanlar listesinden seçim yapabilecekler.Biraz kafa karıştırıcı olsa da, Eidos-7 gibi bölgelerde harita bulunmadığından hızlı seyahat etmenin tek yolu ara noktalar listesine güvenmektir. Oyuncunun hangi bölgeye hızlı seyahat ettiğini hatırlamasına yardımcı olan bir resim var ancak oyundan alabilecekleri tek ipucu bu.


Tetrapod'u kullanma


Bölgeler arasında seyahat etmek için oyuncuların Adam'la konuşması ve ardından Tetrapod'u kullanarak farklı bir bölgeye seyahat etmesi gerekecek . Genellikle oyuncular birçok kısıtlama olmaksızın farklı bölgelere geri dönebilmelidir. Yine de hikayede hızlı seyahatin yasak olduğu bazı noktalar olabilir, bu nedenle oyuncuların buna karşı dikkatli olması gerekiyor.


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page