top of page

Stellar Blade: Hızlı Para (Altın) Nasıl Kazanılır

Satın alımlarınız için her zaman yeterli altına sahip olmanız için Stellar Blade'de nasıl hızlı para kazanacağınızı öğrenin.Stellar Blade'de dünya tehlikedeyken , oyuncuların Eve ve insanlığın geri kalanının Dünya'yı Naytiba'nın pençesinden geri almasına yardım etmek için ne gerekiyorsa yapmak zorunda kalacakları açık. Gezegene pek de ideal olmayan bir varışın ardından, şanslar kesinlikle kadın kahramanın aleyhine olacak, ancak katıksız cesaret ve kararlılıkla insanlık için hâlâ bir savaşma şansı var.
Eve'in bir savaşçı olarak becerisi bu açıdan kesinlikle önemli ölçüde yardımcı oluyor, ancak ister savaşmak ister Dünya'nın harabelerinde gezinmek olsun, oyun alanını eşitlemenin başka yolları da var. Yeterli kaynağa sahip olmak büyük bir fark yaratabilir ve gelecekte bile para önemli bir rol oynayacaktır. Nakit akışı sorunlarını unutmayı uman oyuncular için, Stellar Blade'de nasıl hızlı para kazanabileceğinizi burada bulabilirsiniz , böylece her zaman her şey için altına sahip olursunuz.


Stellar Blade'de Hızlı Para (Altın) Kazanmak


Stellar Blade'deki işlemler söz konusu olduğunda oynanan para birimi altındır . Oyuncular altın kullanarak, kamplardaki iyileştirme öğeleri, ek bilgiler ve Exospines gibi şeyleri yükseltmek ve yeni Nano Giysiler hazırlamak için kullanılan kaynaklar dahil olmak üzere çeşitli yararlı öğeler satın alabilirler. Başka bir deyişle, işleri halletmek için yeterli paranın olmaması konusunda endişelenmek yerine, ayırabileceğinizden daha fazla altına sahip olmak her zaman harikadır.


Hızlı para kazanmak için bunu yapmanın birkaç yolu vardır:


Mücadeleyi Kucaklayın


Savaşın oyunun bu kadar önemli bir parçası olması doğal olarak oyuncu için de ödüllendirici olması mantıklı. Naytiba'yı yendiğinizde, becerilerin kilidini açmak ve çeşitli miktarlarda altın karşılığında SP ödüllendirilecek . Sizi bekleyen pek çok dövüş göz önüne alındığında, bu sadece düşmanlarınızı yenmek için çıkarılabilecek gerçek bir zenginlik çeşmesidir. Acele etmediğiniz sürece macera boyunca bulunabilecek tüm Naytibaları ortadan kaldırmak mantıklı olacaktır.


Tüm Kutuları Kırın


Benzer şekilde oyunda yapılacak çok fazla keşif olacak ve etrafta her zaman kutular olacak. Bunlar çevresel dekorasyonlardan daha fazlasıdır; altın da dahil olmak üzere değerli kaynakları tutabilirler . Bunları kırmak hiçbir çaba gerektirmez , bu nedenle karınızı en üst düzeye çıkarmak için mümkün olduğunca tüm kutu izlerini ortadan kaldırdığınızdan emin olun.


Bazen büyük miktarda altın sağlayabilen kilitli kutular da vardır , bu nedenle her zaman şifrelere ve benzerlerine dikkat edin, çünkü beklenmedik bir şeyin ne zaman yaklaşacağını asla bilemezsiniz.


Yan Görevleri Tamamla


NPC'lerden ve ilan panosundan gelen bu kadar çok talep nedeniyle, oyuncular çeşitli yan görevleri tamamlayarak cömertçe ödüllendirilebilirler . Bu, bazı görevler için 1.000 ila 2.000 altın kazanmak arasında değişebilirken, daha ilgili olan diğer görevler, çabalarınız karşılığında 20.000 altın kazandıracak. Zaten oyundaki her şeyin peşindeyseniz bu büyük bir gelir kaynağı olacaktır.


Doğru Ekipmanı Giyin


Ayrıca, Naytiba'dan düşen altının artırılmasına yönelik pasif bir bonus sağlayan Altın Donanım ile kazanç potansiyelinizi artırabilecek belirli öğeler de vardır . Bunu, karşınıza çıkan her şeyle mücadele etme iştahıyla birleştirirseniz, yalnızca Stellar Blade'in en iyi özelliklerinden birinin tadını çıkararak bir servet kazanabilirsiniz .


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page