top of page

Stellar Blade: Eve'in Silahı, Exospines, Donanımı ve Tumbler Nasıl Yükseltilir

Yükseltme sisteminin nasıl çalıştığını öğrenerek Eve'in Stellar Blade'teki her şeyin en iyisine sahip olduğundan emin olun.


Oyuncular Stellar Blade'e dişlerini batırırken , Naytiba'nın mücadelesinde hayatta kalmanın hızlı reflekslerden daha fazlasına ihtiyaç duyduğu çok geçmeden anlaşılacak. Kahraman Eve olarak oyuncular, mesafeye dayanabilmeleri ve potansiyel olarak Dünya'nın kurtarıcısı olabilmeleri için ekipmanlarının en iyi durumda olduğundan emin olmalıdır.
Bu, Eve'in cephaneliğindeki tüm araçlar için yükseltmeler aramak anlamına geliyor. Buna silahları , Exospine'leri , donatabileceği teçhizat ve elindeki iyileştirme seçenekleri de dahildir . Oyuncuların tam olarak neyin gerekli olduğunu anlamalarına yardımcı olmak için bu kılavuz, yukarıda belirtilen bileşenlerin her birinin nasıl yükseltileceğine ilişkin tüm ayrıntıları içerecektir.


Stellar Blade'deki Tüm Yükseltmeler


Daha önce de belirttiğimiz gibi Neytiba ile mücadelede Havva'ya yardımcı olmak için üzerinde çalışılması gereken birkaç konu var. Her biri, dünyayı keşfederek, görevleri tamamlayarak ve hatta Stellar Blade'deki belirli satıcılardan satın alarak elde edilebilecek farklı bir kaynağa ihtiyaç duyacaktır .


Stellar Blade'de Eve'in Silahları Nasıl YükseltilirEve hem yakından hem de uzaktan işleri halledebilir; ikincisi oyunun ileriki safhalarında kullanılabilir hale gelir. Bu nedenle oyuncular muhtemelen oyunun büyük bölümünde Blood Edge kılıcına güvenecekler . Başlangıçta oldukça güçlü olsa da, daha zorlu düşmanlar daha keskin bir üstünlük gerektirecektir ve bunu yapmanın tek yolu Silah Çekirdekleridir.


Bu değerli eşyalar yalnızca Alpha Naytibas da dahil olmak üzere bossları yenerek düşecek . Abaddon gibi her boss yenildiğinde tek bir Silah Çekirdeği düşürecek. Ayrıca genellikle Hasarlı Silah Çekirdeklerini düşüren yan görevlerde bulunabilen isteğe bağlı patronlar da vardır. İki Hasarlı Silah Çekirdeği seti, satıcı D1G-g2r'de çalışan tek bir çekirdekle değiştirilebilir. Oyuncuların daha sonra Kamplardaki Tamir Konsolunu kullanarak veya Lily ile birlikte Blood Edge'i yükselterek hasarını artırmaları gerekecek.


Drone ve menzilli hasar ise mühimmat türünden etkileniyor. Buna normal sümüklüböcekler, patlayıcı mermiler, pompalı tüfek mermileri, Stinger füzeleri ve Blaster Rail dahildir. Oyuncular Drone Yükseltme Modüllerini kullanarak menzilli savaş için daha fazla seçeneğin yanı sıra genişletilmiş cephane kapasitesinin kilidini açabilirler.


Stellar Blade'de Eve'in Exospines'i Nasıl Yükseltilir


Seçtiğiniz oyun tarzını daha da geliştirebilecek bir dizi avantaj sağlayan Exospines'e gelince, bunların hepsi Nano Elementlere bağlıdır. Bu kaynak üç aşamaya bölünmüştür ve Exospine'in her yükseltmesi değişen sayıda üç farklı Nano Element gerektirir .


Bu Nano Elementlerin sağlıklı bir kaynağı genellikle kutularda veya çevredeki nesnelerin yok edilmesinde bulunsa da , en kolay yol bunları satıcılardan satın almak için altın kullanmaktır. Bu şekilde, Exospine'inizi her zaman maksimum seviyeye yükseltecek ve maksimum faydalardan yararlanacak kadar yeterli bilgiye sahip olacaksınız.


Stellar Blade'de Eve'in Donanımı Nasıl Yükseltilir


Oyuncular sürekli olarak aynı teçhizatı ancak daha yüksek yıldız derecesine sahip olacaklarından, teçhizat normal anlamda yükseltilemez. Taban bir yıldızla başlar, en yüksek kademe üç yıldızdır. Doğal olarak avantajlar yalnızca üç yıldızlı dişliler kullanırsanız artacaktır, ancak başlangıçta Eve yalnızca bir Donanımı donatma kapasitesine sahiptir.


Omnibolt'ların yardımıyla kapasitesi sonunda maksimum dörde ulaşacak ve oyunculara bonuslarla oynamak için daha fazla seçenek sunacak. Omnibolt'lar genellikle yaklaşıldığında kaçmayı seven ve bazen de mağlup patronlardan ve kutuları açmaktan düşen küçük taşıyıcı robotları yok ederek bulunur . Bunlar değerli kaynaklardır, bu yüzden onları kaçırmayın, böylece fırsat ortaya çıktığında Eve'i yükseltebilirsiniz.


Stellar Blade'de Eve'in Şarj Edilebilir Tumbler'ı Nasıl YükseltilirNaytiba ile savaşmaya gelince büyük ihtimalle Eve yaralanacak. Konu iyileşmeye geldiğinde oyunsonunda bile sınırlı seçenekler vardır, ancak buna karşı koymanın en iyi yolu şarj edilebilir bardağı yükseltmektir. Başlangıçta yalnızca üç kullanımla Tumbler Yükseltme Modüllerini bulup kullanarak, sonunda maksimum sekize ulaşabilirsiniz .


İyi bir şifa sağlıyorlar ve Havva bir Kampta her dinlendiğinde kullanımlarını geri kazanacaklar . Diğer şifa iksirleri de işe yarayabilir, ancak herhangi bir zamanda bunların çok az sayıda olmasıyla sınırlısınız. Bu kapasiteyi genişletmenin tek yolu, dünyanın dört bir yanındaki koleksiyon kutularını bulmaktır ; bu da oyuncuları, Kalıcı İksirler ve Yüksek Konsantre İksirler için +1 artışla ödüllendirecektir.


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page