top of page

Stellar Blade: Eidos 7'de Saat Kulesi Bulmacası Nasıl Çözülür?

Saat kulesi bulmacasını çözmek için Stellar Blade'de müttefikiniz olun.Yoğun dövüş ve bilim kurgu hikayesi arasında Stellar Blade, oyuncunun gözlem becerilerini test etmek ve bağlamsal ipuçlarını tanımak için tasarlanmış bulmacalara da bolca yer açıyor. Aslında, oyuncular dikkatli olmazsa oyundaki bazı alanlar gözden kaçabilir; bu da ya değerli güzellikleri kaçırdıkları ya da hikaye ilerlemelerinin engellendiği anlamına gelebilir.
Oyuncuların beyinlerini çalıştırmalarını gerektiren ilk bulmacalardan biri, düşmüş bir insanın hafıza çubuğuna gelmeyen, şifre gerektiren, kilitli gibi görünen bir kapıyla Eidos 7'de ortaya çıkıyor. Kendinizi Stellar Blade'deki saat kulesi bulmacasını nasıl çözeceğinizi merak ederek başınızı kaşırken bulursanız , bu kılavuz tam size göre.


Stellar Blade'de Saat Kulesi Bulmacasını Çözmek


Eidos 7'deki Su Baskını Ticari Alanı tehdidini aştıktan sonra oyuncular, dokunma mesafesindeki Kayıt Salonundaki hedeflerini görebilecekler. Elbette Stellar Blade , oyuncuların anahtar binaya giden geniş boşluğu geçmesinin önünde bir kapının daha durmasıyla işleri bu kadar kolaylaştırmazdı .Düşen enkaz nedeniyle hava yolu tıkandığında, bir sonraki eylem kilitli kapıyı açmaktır. Ne yazık ki, bulunacak kullanışlı bir hafıza çubuğu yok. Adam, söz konusu kapıyla etkileşime girdikten sonra yukarıdaki tabelayı drone ile tarayacak ve çözümün zamanla bir ilgisi olduğunu ortaya çıkaracak. Eve bölgeye vardığında neden dev bir saat kulesinin göründüğü artık her şey mantıklı geliyor.


Etrafınızdaki Naytiba'dan kurtulun ve eğer yapmadıysanız saat kulesini daha net görebilmek için yükseğe tırmanın . Şu anda görüntülenmekte olan saati görebilmeniz gerekir . Bu , kapıyı açabilecek dört haneli koda karşılık geliyor . Saatin akrep ve yelkovanı kafa karıştırıcı olabilir, dolayısıyla çözüm 0502 değil 1225'tir.Tuş takımını kullanarak bunu girin, kapı açılarak şehre doğru ilerlemenize ve Kayıt Salonuna girme yolunda bir adım daha atmanıza olanak tanıyacak.


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page