top of page

Stellar Blade: Eidos 7'de Monoray Bulmacası Nasıl Çözülür?

Stellar Blade'de eski teknolojinin sizi engellemesine izin vermeyin; işte Eidos 7'deki Monoray bulmacasını nasıl çözeceğiniz.Naytiba'nın ortaya çıkışının ardından dünya kaosa sürüklenirken Stellar Blade , kontrolü geri almak ve insan ırkını kurtarmak umuduyla oyuncuların Eve olarak gezegenimize geri döndüğünü görecek. Ancak bazen, pusuda bekleyen zorlukların üstesinden gelmek için keskin bir bıçaktan daha fazlası gerekir; çünkü ilerleme, beyin ve kas gücünün bir karışımını gerektirir.
Maceranın öne çıkan noktalarından biri, oyuncuların hikayeyi ilerletmek için çeşitli bulmacaları çözmeye çalıştıklarını görecek ve neyin sizi şaşırtabileceğini asla bilemezsiniz. Stellar Blade'deki Eidos 7'deki Monoray bulmacasını nasıl çözeceklerini bulmaya çalışırken zor zamanlar geçirenler için bu kılavuz size tam olarak neye ihtiyaç duyulduğunu gösterecek.


Stellar Blade'de Eidos 7'deki Monoray Bulmacasını Çözmek


Eidos 7'deki Kayıtlar Salonuna ulaşma hedefinin bir parçası olarak , oyuncular yakında Naytiba tehlikesinin Stellar Blade'deki fiziksel varlıklarının ötesine geçtiğini keşfedecekler . Savaşın yol açtığı yıkım, dünyayı gezinmesi çok daha zor bir yer haline getirdi ve Eve'in geçmişin anılarına erişebilmesi için önce sular altında kalan araziyi geçmesi gerekecek.


Adam'ın drone aracılığıyla yardımsever bir şekilde işaret ettiği Monoray istasyonuna yaklaşırken , araca binmeden önce tesise güç verilmesi gerekiyor. Güç kontrolünü bulmak için terminalin karşısındaki kapıdan geçin ; burada elektrik gelmeden önce gerekli sayıları yakalamak için dört düğümü dengelemeniz gerekir.Buradaki fikir , ekranda gösterildiği gibi tüm çubukları doldurmak için 1, 3, 6 ve 8 düğümlerini kullanmaktır ; ancak o zaman Monoray'a güç sağlanacak ve böylece yolunuza devam edebileceksiniz. Düğümlerin yerleştirildiği konuma bağlı olarak değer çubuklar arasında bölünecektir.


Düğümlerin yerleştirileceği doğru sıra aşağıdaki gibidir:


  • 3 düğüm ilk yuvaya yerleştirilir .

  • 8 düğüm daha sonra ikinci yuvaya yerleştirilir .

  • Bunu dördüncü yuvadaki 6 düğüm takip eder .

  • Son olarak, 1 düğümü son yuvaya yerleştirin .


Bu, tüm çubukları dolduracak ve Monoray'ın tekrar kullanılmasına olanak sağlayacaktır.

 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page