top of page

Stellar Blade: Drone Hacking Aracının Kilidini Açma

Oyuncuların Stellar Blade'deki Yüksek Güvenlikli Mühürlü Sandıkların kilidini açmak için Drone Hacking Tool'a ihtiyacı olacak. Bunu nasıl elde edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.Stellar Blade oyuncularının keşfedeceği ilk ana bölge , uzun süredir terk edilmiş ve Naytiba'ya bırakılmış eski bir şehir olan Eidos 7'dir. Eve şehirde yol alırken Yüksek Güvenlikli Mühürlü bir Sandıkla karşılaşacak ve Adam, Drone'un onu açabilmek için bir bilgisayar korsanlığı aracına ihtiyaç duyacağını söylüyor.
Oyuncular Drone için bu yükseltmeyi bulmak için etrafta dolaşmak isteyebilirler ancak bu, oyunun biraz ilerisine kadar mevcut olmayacak ve oyuncuların özellikle bu sandık için geri gelmeleri gerekecek. Neyse ki, Yüksek Güvenlikli Mühürlü Sandıklar oyun boyunca mevcuttur ve hackleme aracı, oyuncuların daha fazla ve daha iyi ganimet elde etmesini sağlamak için çok yararlı bir yükseltmedir. Bu kılavuz, Stellar Blade'deki Drone Hacking Tool'un kilidini açmak ve Yüksek Güvenlikli Mühürlü Sandıkları açmak için bilmeniz gereken her şeyi içerir .Stellar Blade'de Drone Hacking Aracı Nasıl Gidilir?Drone Hacking Tool'u edinmek için oyuncuların öncelikle ana hikaye boyunca Xion'a ilerlemesi gerekecek . Bu, oyuncuların Eidos 7'de Alpha Naytiba Gigas'ı bulmasını, onu yenmesini ve Lily'yi takıma almasını gerektirir. Xion'a vardıktan sonra Eve, Adam ve Lily, Orcal ile buluşacak, şehre güç verecek ve Eve'in boş zamanlarında kaleye geri dönecek. Geri dönmek, Lily'nin artık Eve için silah işlevi gören yükseltilmiş Drone'u tanıtmasını sağlayacak .


Oyuncular artık Drone'u Lily veya kamptaki herhangi bir Tamir Konsolu ile yükseltebilirler . Drone menüsüne gitmek, oyuncuların çeşitli silah yükseltmeleri satın almalarına olanak tanıyacak; en soldaki yol Drone'un yardımcı programına odaklanacak; bunlardan ilki, yalnızca bir Drone Yükseltme Modülü için Hacking Tool yükseltmesidir. Drone Yükseltme Modülleri, güçlü düşmanlarda veya sandıklarda bulunan oldukça nadir öğelerdir, ancak oyunun bu noktasında oyuncuların en az bir taneye sahip olması gerekir.


Stellar Blade'de Yüksek Güvenlikli Sandıklar Nasıl AçılırYüksek Güvenlikli Mühürlü Sandıklar, etraflarındaki sarı hologramlı polis bandı dışında normal sandıklara çok benziyor. Bu sandıklar Drone yükseltmesi gerektirdiğinden, ganimetleri her zaman bölgedeki diğer sandıklardan daha değerli ve daha fazla miktarda olacaktır. Bunları açmak için onlara yaklaşın ve drone'un sandığı tarayıp kilidini açmasını bekleyin. Bundan sonra Eve her zamanki gibi onu açabilir ve içindekileri yağmalayabilir. Bu yükseltme için yalnızca bir seviye vardır ve oyundaki tüm Yüksek Güvenlikli Mühürlü Sandıklarda çalışır, bu da oyuncuların bundan en iyi şekilde yararlanmak için hemen alabilecekleri en iyi yükseltme olmasını sağlar.


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page