top of page

Stellar Blade: Bilgelik Bulmacası Yan Görevi Nasıl Tamamlanır

Bilgelik Bulmacalı Stellar Blade'de Eve'i daha fazla aritmetik problem bekliyor. İşte bunu nasıl çözeceğiniz.Aksiyon ve yoğun dövüş söz konusu olduğunda Stellar Blade'in oyunculara kesinlikle sunabileceği çok şey var. Dünyayı Naytiba'nın elinden kurtarmak için gönderilen Hava Kuvvetleri Ekibi üyesi Eve olarak, her türlü tehdide karşı koyabilecek güçlü bir savaşçı olmak oyunun adıdır.
Bununla birlikte, Shift Up'ın geleceğe dayalı aksiyon-macera oyununda oyuncuları rahatsız edebilecek tek şey bu değil. Aslında, potansiyel olarak bir engel teşkil edebilecek başka yan görevler ve insanlardan gelen talepler de var . Duyuru panosundan gelen bu isteklerden biri, dövüş gücünden daha fazla zihinsel güç içeriyor ve Stellar Blade'de Bilgelik Bulmaca İsteğinin nasıl tamamlanacağı konusunda kafa yoranlar için bu kılavuz ne yapılması gerektiğini açıklayacak.


Stellar Blade'deki Bilgelik Bulmacası Nasıl Çözülür?


Bilgelik Bulmacası isteği, Stellar Blade oyuncularının, uygun şekilde Basit Bulmaca olarak adlandırılan önceki aritmetik probleminin zorluğunu başarıyla aştıktan sonra gelir . Orcal için bir sonraki Hyper Cell'in başarılı bir şekilde alınmasının ardından, bülten tahtasında bir kez daha yeni istekler mevcut olacak ve Bilgelik Bulmacası isteğinin kabul edilmesi, oyunculara çözülmesi gereken yeni bir bilmece sunacak .


Bulmacanın detayları şu şekilde:


37#21 = 928

77#44 = 3993

123#17 = 14840

71#6 = ?


İlk bakışta, özellikle sayılar büyüdükçe, denklemlerin ilk yarısı ile nihai cevap arasındaki ilişkinin ne olduğunu anlamak oldukça zor olabilir .


Ancak ön tarafta görünen ilk iki sayı grubuna dikkatli bakıldığında bir düzen fark edilebilir. Hepsi genel (A+B) x (AB) sürecini takip eder ve bu da cevaba götürür. Örneğin (37+21) x (37-21) bize 928 sonucunu verecektir.

Bu modeli takip ederek oyuncuların son denklemle ulaşması gereken cevap (71+6) x (71-6) = 5005'tir . Cevabı bulduktan sonra, Xion'un başlangıç ​​alanının yakınındaki terminale gidin ve Bilgelik Bulmacasını başarıyla tamamlamak ve bir Naytiba ölüm makinesinden daha fazlası olduğunuzu kanıtlamak için kodu girin .


Bülten tahtasına döndüğümüzde, Stellar Blade oyuncuları bu talebi yerine getirerek 1.000 altın ve sıkı çalışmalarının karşılığında dekoratif bir Aritmetik Kraliçesi Rozeti alabilirler.


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page