top of page

Stellar Blade: Becerilere Nasıl Saygı Gösterilir?

Toplam beş beceri ağacı mevcut olduğundan Stellar Blade, karmaşık bir beceri sistemine sahiptir, ancak becerilere saygı duymak zor olabilir.Stellar Blade'in sağlam yetenek ağacı ilk başta biraz göz korkutucu olabilir, ancak karakterinizi çok daha güçlü hale getirme konusunda son derece yararlı olabilir. Bununla birlikte, zamanla fikirlerini değiştiren ve işleri biraz değiştirmeyi planlayan oyuncular için, ilgili mekanizmayı iyi bilmeleri çok önemlidir.
Respec, beceri ağacını sıfırlamak için kullanılan bir terimdir ve temel olarak kazandıkları SP'yi başka becerilere yeniden yatırmalarına olanak tanır. Stellar Blade'de bunu nasıl yapabileceklerini merak eden oyuncular için işte bilmeniz gerekenler.Stellar Blade'de Becerilerin Kilidini AçmaStellar Blade'de becerilerin kilidini açmak o kadar da zor değil ve oyuncuların tek yapması gereken, mümkün olduğunca çok sayıda savaş karşılaşmasına katılmak ve Pusu becerisi gibi diğer avantajları kullanmaktır. Bu , Becerilerin kilidini açmak için kullanılabilecek Stellar Blade'de hızlı bir şekilde bir miktar SP kazanmalarına olanak tanıyacaktır . Oyuncu giderek daha fazla düşmanı yendikçe yavaş yavaş dolan SP'yi elde etmek için doldurulması gereken bir gösterge var. Bir SP'nin kilidi açıldıktan sonra oyuncular bir kampa gidebilir ve ardından bir becerinin kilidini açabilir.


Stellar Blade'de Becerilere Nasıl Saygı Gösterilir?Oyuncular yetenek menüsünde yetenek ağaçlarını sıfırlama seçeneğini bulsa da ekrandan hemen sıfırlayamayacaklarını da unutmamak gerekir. Bunun yerine, oyuncuların beceri ağacını sıfırlamak için önce bir SP Başlatıcı öğesi almaları gerekecek. Bu eşya çok sayıda yerde bulunabilir, ancak muhtemelen en kolayı onu dünyanın dört bir yanına dağılmış kamplarda bulunabilen satış makinelerinden almaktır. Ürün 200 Altın karşılığında satın alınabilir. Stellar Blade'de altın toplamak o kadar da büyük bir sorun olmamalı çünkü bunu elde etmenin sadece düşmanları yenmekten kutuları bulmaya ve yan görevleri tamamlamaya kadar çok sayıda yolu var.Oyuncular SP Başlatıcıyı aldıktan sonra, beceri menüsündeki beceri ağacını sıfırlamak için beceri ağacını sıfırla seçeneğini (Üçgen düğmesi) kullanabilirler. Sıfırlama seçeneğinin yalnızca belirli bir ağaç, Saldırı, Hayatta Kalma, Tachy, Burst veya Beta için geçerli olduğuna dikkat edilmelidir . Sıfırlamanın ardından oyuncular harcadıkları tüm SP'yi geri alacaklar ancak iyi haber şu ki, bunun herhangi bir kısıtlaması olmayacak. Oyuncular bu SP'yi orijinal olarak nereden geldiklerine bakılmaksızın herhangi bir beceri ağacında kullanabilirler.


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page