top of page

Stellar Blade: Basit Bulmaca Yan Görevi Nasıl Tamamlanır

Stellar Blade oyuncuları, Basit Bulmaca yan görevini tamamlayarak Eve'in zihinsel keskinliğe ulaşmasına yardımcı olabilir.


Oyuncular, Stellar Blade'e bir bakışta her şeyin hackleme ve kesmeyle ilgili olduğunu düşünebilirler. Çoğunlukla bu, Eve'i Dünya'da bekleyen maceralar için geçerli ancak Shift Up, oyuncuları sadece Naytiba ile savaşmanın ve günü kurtarmanın ötesinde meşgul edebilecek bir dizi başka ilginç uğraşı da içeriyor.
Oyuncular Xion şehrine vardıklarında dünya önemli ölçüde açılıyor ve oyuncular duyuru panosu aracılığıyla başka türlü ziyaret edemeyecekleri birçok başka yere yönlendirilecek. Güç testi yerine zihinsel antrenmanı tercih edenler için tam da aralarına girecek böyle bir istek var. İşte Stellar Blade'deki Basit Bulmaca yan görevini nasıl tamamlayacağınıza dair bir rehber .


Stellar Blade'deki Basit Bulmaca Nasıl Çözülür?


Xion'daki bilgi satıcısı Roxanne'nin hemen yanındaki ilan panosuna ulaştıktan sonra, mevcut olan ilk birkaç istekten biri " Basit Bulmaca " başlığını taşıyor. Ortaya çıkan ayrıntılar, oyuncuların ödülleri almak için kas gücünden daha fazla beyin kullanmasını gerektiren matematiksel bir mücadeleye ilişkindir. Bu görev, Naytiba ile savaşmak veya sırları bulmak gibi Stellar Blade'in sunduğu her şeye güzel bir mola sunuyor .


Bulmacanın detayları şu şekilde:


4@7@8 = 285684

9@3@5 = 271542

6@2@7 = 121426

5@6@7 = ?


Pek çok sayı ve değeri oldukça yüksek olan son bir cevapla oyuncular, bulmacayı çözmek için ortaya çıkarılması gereken karmaşık bir model olduğunu hissedebilirler. Neyse ki durum böyle değil. Temel sayıların ayrıştırılmasıyla model aslında oldukça netleşiyor.
Oyuncuların aradığı şey birinci, ikinci ve üçüncü sayılar arasındaki ilişkidir. Nihai cevabın ilk iki rakamı, birinci ve ikinci rakamın çarpılmasıyla elde edilir . Daha sonra soldaki ikinci ve üçüncü rakamların çarpılmasıyla cevabın üçüncü ve dördüncü rakamları elde edilir . Son olarak cevabın son iki basamağı, daha önce elde edilen ilk iki sayı kümesinin toplamından gelir .


Örneğin:

4x7 = 28

7x8 = 56

28+56 = 84


Böylece eksik cevap denklemlerden elde edilecektir:


5x6 = 30

6x7 = 42

42+30 = 72


Basit Bulmacanın çözümünü bulduktan sonra, Varlık Odasına inen asansörün yanındaki terminale gidin ve 304272 kodunu girin. Bu kabul edilecek ve oyuncular daha sonra talebini iletmek için ilan panosuna geri dönebilecekler. 1.000 Altın karşılığında .

 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page