top of page

Stellar Blade: Çorak Arazideki Kamplar Nasıl Etkinleştirilir?

Eve, Stellar Blade'de Çorak Topraklara ulaştığında hiçbir kampı etkinleştiremeyecek; işte onlara nasıl güç kazandırılacağı.Eve , Stellar Blade'de Çorak Topraklara ulaştığında kamplardaki otomatlara para koyabilecek, ancak makine açılmayacaktır. Şu anda Çorak Topraklarda bir elektrik sorunu var ve Güneş Kulesi restore edilene kadar hiçbir kamp etkinleştirilemez.
Sorunu çözdükten sonra oyuncular "Yeniden Başlat!" işlemine başlayacaklar. Görev, bölgedeki tüm kamplara elektriği geri kazandırmak için Güneş Kulesi'ni harekete geçirmektir . Bu, oyuncuların Çorak Topraklarda yapacağı ilk şeylerden biri olmalıdır, aksi takdirde Xion'a dönmek dışında hiçbir kamptan veya hızlı seyahatten yararlanılamaz.


Yeniden Başlatma Nasıl Tamamlanır? Stellar Blade'de
Çorak Topraklara ulaştığınızda ve bir kampı etkinleştirmeye çalıştığınızda Yeniden Başlatın! başlayacak ve haritanızda işaretlenecektir. Güneş Kulesi, haritanın batı bölümünde, içinde çarpı işareti bulunan sarı bir daireyle gösterilir. Solar Tower'a gidin ve içeri girip merdivenlerden yukarı çıkmadan önce kapının yanındaki servis drone'uyla konuşun. Eve'in hedefi kuleyi park ederek zirveye ulaşmak ve kuleyle ilgili sorunu çözmek olacaktır.Kulenin dışındaki ilk platforma ulaştığınızda, korkuluğun diğer tarafına bakın ve başında platform bulunan bir servis drone'unu görün. Drone'a atlamak, bir sonraki platforma çıkmasını tetikleyecektir. Oradan, bir sonraki servis drone'unun üzerindeki merdivene ulaşmak için yukarıdaki borulara tırmanın ve ardından başka bir platform izleyin. Bu sefer, platformlu servis drone'unun yanından koşun ve bunun yerine, turuncu ışıklı çubukların bir sonraki nereye tırmanacağınızı göstereceği iskelenin uzak tarafına koşun.Platformun etrafından dolaşın ve sonraki birkaç servis dronuna doğru ilerleyin ve merdiveni kontrol panelinin bulunduğu platforma götürün. Bu üst platformda, vurularak ip atılabilen hedefi olan bir drone yer alacak. Drone'u vurun ama ipi almayın, bunun yerine kontrol panelinin yanından yürüyün. Bir sonraki atlama göz korkutucu görünebilir ancak kulenin tepesinde sıkışmış bir servis drone'u sayesinde kolayca yapılabilir.


Servis drone'unu serbest bıraktıktan sonra kuleyi etkinleştirmek için kontrol paneline dönün ve Kamuflaj Tipi Exospine içeren sandığı yağmalayın . Şimdi ipi kulenin dibine indirin ve oyuncuları SP, 20 Mikro Bobin, 40 Mikro Motor ve 80 Mikro Sürücü ile ödüllendiren Reboot!'u tamamlamak için servis drone'uyla konuşun. Artık Wasteland'deki her kamp etkinleştirilebilecek ve kule onarılmadan önce etkinleştirilenler hemen tekrar çevrimiçi olacak.


 

Staller Blade


Stellar Blade, Shift Up tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun, harap olmuş bir Dünya'yı Naytiba adlı işgalcilerden kurtarmaya çalışan kahraman Eve'i konu alıyor. PLATFORMLAR

PS5

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Vites büyütmek

YAYINCI(LAR)

Sony

TÜR(LER)

Aksiyon RPG


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page