top of page

Steam 18 Haziran'da Ücretsiz Oyun Veriyor

Knightfall: A Daring Journey , 18 Haziran'dan itibaren Steam'de ücretsiz olarak yayınlanacak . Ücretsiz oyun hediyelerini Steam'de tahmin etmek Epic Games Store'dakinden daha zor olsa da, Steam kullanıcılarına hala yarı düzenli olarak ücretsiz oyun hediye ediliyor.

Geçtiğimiz ay, Steam kullanıcıları için özellikle heyecan verici bir dönemdi; her zamankinden daha fazla ücretsiz oyun dağıtıldı. %100 Portakal Suyu , Sonsuz Efsane ve Machinika Müzesi, Mayıs ayında verilen ücretsiz Steam oyunlarından sadece birkaçıydı ve Haziran ayı, Mayıs ayı tekliflerini aşacak gibi görünmese de, hayranların bunu talep edebilecekleri hala ücretsiz oyunlar var. ay.


Böyle bir freebie, 18 Haziran Salı gününden itibaren Steam kullanıcılarına sunulacak. O gün, Steam kullanıcıları Knightfall: A Daring Journey'i tamamen ücretsiz olarak alabilecekler . Oyuna aşina olmayanlar için Knightfall: A Daring Journey, amacın başka bir oyuncuyla takım halinde kaleye ulaşmak ve bir gül koparmak olduğu 28 oyunculu bir battle royale oyunudur . Oyunun Steam'de genel olarak "Çok Olumlu" bir tepkisi var, ancak daha yeni incelemeleri "Karışık". Bunun nedeni, hayranların Knightfall: A Daring Journey oyunlarına girmelerinin giderek daha zor hale gelmesidir ; bu, tamamen ücretsiz indirilerek düzeltileceğini umduğumuz bir şeydir.


Haziran 2024 İçin Ücretsiz Steam Oyunları

  • Knightfall: A Daring Journey (18 Haziran'dan itibaren sonsuza kadar ücretsiz)

  • Tell Me Why (şu andan itibaren 1 Temmuz'a kadar ücretsiz)

Diğer birçok ücretsiz oyunun aksine, Steam kullanıcılarının Knightfall'ı ücretsiz olarak alabilecekleri zaman konusunda herhangi bir süre sınırı olmayacak . Geliştiriciler, Knightfall'ı 18 Haziran'dan itibaren süresiz olarak ücretsiz yapma kararı aldılar çünkü oyunun sunucuları insanların oyunu oynayabilmesine yetecek kadar dolu değil. Oyunu ücretsiz hale getirerek, oyunun çöpçatanlık sorunlarının geçmişte kalması ve hayranların oyundan keyif alması için sürekli olarak yeterli sayıda insanın olması umut ediliyor. Yakın zamanda Knightfall'ı satın almış olanların Steam üzerinden geri ödeme istemeleri tavsiye edilir, ancak çok fazla oynamışlarsa uygun olmayabilirler.

Knightfall, 18 Haziran'da fiyat etiketini düşürdüğünde tek ücretsiz Steam oyunu olmayacak. Şu andan itibaren Temmuz ayına kadar Steam kullanıcıları Tell Me Why'ı ücretsiz olarak alma şansına da sahip . Tell Me Why, Onur Ayı'nın kutlanmasına yardımcı olmak için geleneksel olarak ücretsiz olarak dağıtılan, anlatı odaklı, ödüllü bir oyundur. Life is Strange'in yaratıcılarından geliyor , bu yüzden bu oyunun hayranları Steam'de hâlâ ücretsizken Tell Me Why'ı kesinlikle almayı düşünmelidir .

17 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page