top of page

Starfield Oyuncusu, The Mandalorian'dan Razor Crest Gemisi Yarattı

Starfield oyuncusu, modları ve Creation Kit'i kullanarak The Mandalorian'daki Razor Crest'i yeniden yaratıyor.

YouTuber CyberVinLouis, oyundaki parça konumları da dahil olmak üzere sürecin detaylı videosunu paylaştı.

Starfield, resmi olmayan Star Wars modları ve yaklaşan genişleme paketleriyle popülerliğini artırmaya devam ediyor.Yetenekli bir Starfield oyuncusu , Bethesda'nın açık dünya uzay RPG'sinde The Mandalorian'dan Razor Crest yıldız gemisini yeniden yarattı . Starfield Eylül 2023'te piyasaya sürüldüğünden beri Bethesda, oyuncuları en son RPG'siyle meşgul tutmak için aylık yamalar ve yeni içerikler yayınladı.


Bethesda, 9 Haziran'da hem PC hem de Xbox Series X/S için Starfield Creation Kit'i yayınladı ve bu birçok hayranın büyük şaşkınlığına yol açtı. Creation Kit, oyuncuların modlarını tasarlamalarına ve oyuna uygulamalarına olanak tanır ve oyuncuların oyundaki zamanları boyunca neler başarabilecekleri konusunda neredeyse sonsuz sayıda olasılık sunar. Bu amaçla, bir hayran Creator Kit'teki bazı modları kullandı ve Disney'in hit Star Wars TV şovuna dayanan yeni bir gemi tasarladı.


CyberVinLouis adlı bir YouTuber, Starfield'ın ayrıntılı gemi yapımcısını kullanarak Razor Crest'i bir VTOL gemisi olarak inşa etti. Video boyunca oyunculara kullanılan parçalar ve modların ayrıntılı bir özeti ve parçaların Starfield'ın galaksisinde nerede bulunabileceği veriliyor . Red Mile, New Atlantis, Akila City ve Neon gibi birkaç yer, oyuncuların Razor Crest için ilgili parçaları edinmek üzere seyahat etmeyi bekleyebilecekleri yerlerin listesinde yer alıyor. Videoya gelen yorumlar anlaşılabilir bir şekilde olumlu ve çoğu hayran videoda bulunan ayrıntı düzeyine hayran kalmış gibi görünüyor.


Bir YouTuber, Starfield'da The Mandalorian'dan Razor Crest'i Yarattı


Razor Crest, piyasaya sürülmesinden bu yana Starfield'a giren resmi olmayan Star Wars modlarının uzun serisinin sonuncusudur ve Creator Kit'in piyasaya sürülmesi sayesinde, çok uzaklardaki bir galaksiye dayanan modların sayısı son birkaç haftada katlanarak arttı. Oyuncular artık Jedi kıyafetleri ve AT-ST düşmanları da dahil olmak üzere Star Wars evreninden çeşitli öğeler bulabilir ve hatta birkaç yaratıcı ruh, Lucasfilm'in ikonik serisindeki renkli uzaylılarla belirli NPC'leri değiştirdi.En son, bir oyuncu Starfield'a ışın kılıçları ekledi ve her silah doğru ses efektleri ve bıçağın rengini değiştirme yeteneğiyle birlikte geldi. Oyuncuların ışın kılıçlarını inşa edebilmesinin yanı sıra, mod ayrıca Jedi silahının galaksinin her köşesindeki uzay korsanlarını yağmalayarak bulunmasına da olanak sağlıyor.


CyberVinLouis gibi oyuncuların özverisi sayesinde Starfield , kararlı bir topluluk oluşturmaya devam ediyor. Hayranların bu tutkusu, oyunun yönetmeni Todd Howard'ın oyuncuların uzun zamandır beklenen ve şu anda 2024 Sonbaharında piyasaya sürülmesi hedeflenen Shattered Space DLC'siyle başlayarak yıllık Starfield genişlemeleri bekleyebileceğini doğrulamasıyla sonuçlanmış gibi görünüyor.


0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page