top of page

Stardew Valley: Yeni Bobber Stilleri Nasıl Elde Edilir

Bobber Styles, Stardew Valley 1.6'daki yeni balıkçılık kozmetikleridir ve yalnızca usta bir balıkçı olarak kilidini açabilirsiniz.Stardew Valley 1.6, Bobber Styles olarak bilinen yeni olta kozmetiğini tanıttı. Bu görünümlerin kilidini açmak, olta şamandıranızı benzersiz bir göstergeye dönüştürür; bazı tasarımlar gerçek elmaslar kadar nadirdir. Bobber'ların balıkçılık malzemesi olduğu göz önüne alındığında, onları özelleştirmek için nereye gitmeniz gerektiği açıktır: güvenilir balıkçı Willy. Ancak Bobber Styles'da göründüğündençok daha fazlası varİşte kapsamlı bir rehber.


Bobber Stili Otomat Nedir?


Bobber Style cihazı, oyuncuların oltalarının bobberinin görünümünü değiştirmesine olanak tanıyan yeni bir satış makinesidir . Şu anda makine, Stardrop , ayakkabı, elmas ve kalp şekilleri de dahil olmak üzere 39 farklı stil sunuyor. Bu bobber'ların kozmetik amaçlı olduğunu ve balık tutma sonuçlarına hiçbir etkisi olmadığını unutmayın.


Bobber Stili Makinenin KonumuStardew Valley'deki 1.6 Güncellemesinden itibaren Bobber Style Machine'i Willy's Fish Shop'ta bulabilirsiniz . ( Dükkan Plaj bölgesinde bulunabilir .) Willy'nin mağazasına vardığınızda, mevcut tüm Bobber Stillerini görmek için sağ üst köşedeki satış makinesiyle etkileşime geçin.


Yeni Bobber Stillerinin Kilidini AçmaYeni Bobber Stillerinin kilidi farklı balık türlerini yakalayarak açılabilir . Varsayılan bobber görünümü başlangıçta mevcut olduğundan, tüm yeni Bobber Stillerine erişmek için 38 farklı balık türünü yakalamanız gerekecek . Halihazırda birkaç farklı balık yakaladıysanız Bobber Style cihazınız başlangıçta farklı bir görünüme sahip olacaktır.


Bobber Stilleri Nasıl Rastgele SeçilirBobber Stillerini rastgele hale getirmek için otomatın sağ alt köşesinde bulunan zar simgesini seçin . Bu modun etkinleştirilmesi, kamışınızı her fırlatışınızda bobberinizin farklı bir görünüm kazanmasına neden olacaktır. Bu özelliği kullanmak için tüm stillerin kilidini açmak gerekli değildir; Etkinleştirildiğinde şu ana kadar kilidini açtığınız stiller arasında rastgele seçim yapacaktır. En az iki farklı görünüme sahip olmak, bunlar arasında geçiş yapmanızı sağlar.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page