top of page

Stardew Valley Yeni Bir Güncellemeyi Daha Yayınladı

Devasa 1.6 Güncellemesinin ardından Stardew Valley hayranlarının oyun için indirebilecekleri yeni bir güncelleme daha var.

Eric "ConcernedApe" Barone, popüler hayat simülasyonu Stardew Valley için PC'deki hayranların şu anda indirebilecekleri yeni bir güncelleme daha yayınladı . Yakın zamanda ConcernedApe, oyuna yeni festivaller, öğeler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere önemli miktarda yeni içerik ekleyen Stardew Valley Güncellemesi 1.6'yı yayınladı.

Yeni Meadowlands çiftlik türünden yeni diyalog seçeneklerine kadar Stardew Valley Güncellemesi 1.6 , oyunun hayranlarını uzun süre meşgul etme konusunda hiçbir sorun yaşamayacaktır. Güncellemenin yayınlanmasından önce ConcernedApe, güncellemenin oyunda istemeden oluşturabileceği hataları ve çeşitli sorunları düzeltmeye odaklanacağını doğruladı ve hayranların artık 1.6.1 Güncellemesini inceleyebilmesi sayesinde bunu yapmak için hiç vakit kaybetmedi.ConcernedApe kısa süre önce çökme, hatalar ve diğer hatalarla ilgili çeşitli sorunları gideren Stardew Valley Güncellemesi 1.6.1 yama notlarını açıkladı . Yeni güncelleme, Meadowlands çiftliğinde , çiftlik simgesi seçildiğinde ancak başka bir çiftlik başlatıldığında görevin devam edeceği bir sorunu düzeltiyor. Yeşil yağmur sırasında bir Stardew Valley çiftçisi şehre yeniden bağlandığında oyunun çökmesine neden olan bir sorunu ve hayvan sayfasıyla ilişkili bir çökmeyi düzeltir . Çıkarılan sonuç, Stardew Valley'in 1.6.1 Güncellemesini indirdikten sonra daha da sorunsuz bir deneyim olacağıdır.

Düzeltilmesi gereken daha fazla Stardew Valley hatasının ve aksaklığının olması mümkündür , ancak aksi takdirde bir sonraki adım, oyunun tüm hayranlarının yeni içeriğe göz atabilmesi için Güncelleme 1.6'yı konsollara ve mobil cihazlara getirmektir. Stardew Valley Güncellemesi 1.6'nın diğer platformlara ne zaman geleceğine ilişkin bir zaman çizelgesi henüz yayınlanmadı ancak bu konuda daha fazla bilginin en kısa sürede gün ışığına çıkacağını umuyoruz.

1.6 Güncellemesi, PC oyuncuları için şimdiden büyük bir başarı elde etti; bu nedenle, konsol ve mobil cihaz kullanıcılarının bunu kendileri denemek için sabırsızlanmalarına şaşmamak gerek. Stardew Valley, güncellemenin ardından büyük bir oyuncu sayısında artış yaşıyor ve bunun diğer platformlardaki oyuncular için de benzer bir etki yaratacağını düşünmek gerekiyor.


Stardew Valley Güncellemesi 1.6 ve düzeltmeleri arkadan görünümde olduğunda, hayranlar Haunted Chocolatier gelişiminin devam etmesini bekleyebilirler . ConcernedApe'in bir sonraki oyunu, Stardew Valley'i bu kadar popüler yapan birçok unsuru taşıyor gibi görünüyor ve nasıl sonuçlanacağını görmek heyecan verici olacak.


Stardew Vadisi Güncellemesi 1.6.1 Yama Notları

  • Başarısız Alman yumurtası görev metni düzeltildi (ileriye dönük yeni oyuncular için)

  • Hayvan sayısı az olduğunda kaydırma çubuğuna tıklandığında hayvan sayfasının çökmesini önleyin

  • Junimo hasat makinesini kaydetme kazasında düzeltin

  • Çiftlik simgesi seçildikten sonra başka bir çiftlik başlatıldığında Meadowlands çiftlik görevinin devam etmesi düzeltildi

  • Telefon robin evi yükseltme sorusunun hatalı biçimlendirilmesi düzeltildi

  • Görev başlığının görev günlüğünün dışına çıkabileceği durumlar iyileştirildi

  • Balık tutarken kaş aksesuarının tuhaf görünmesi düzeltildi

  • Panonun boş bir dizeye ayarlanmasına izin verme

  • Çiftçinin yeşil yağmur sırasında şehre yeniden bağlanmasıyla oluşan çökme (ve potansiyel olarak ilgili diğer kazalar) düzeltildi.

  • Çeşitli harita döşeme sorunları ve yemlerin sınırların dışında ortaya çıkabileceği yerler düzeltildi

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page