top of page

Stardew Valley Yaratıcısı Güncelleme 1.6'da Gelecek Büyük Değişikliği Ortaya Çıkardı

Güncelleme 1.6'nın çıkışı öncesinde Stardew Valley'in yaratıcısı, merakla beklenen yamada büyük bir değişikliğin geleceğini doğruladı.

Eric "ConcernedApe" Barone, Stardew Valley Güncellemesi 1.6'nın, meyve ağaçlarının kesilmesiyle ilgili mahsulün fidanının elde edilmesini sağlayacak önemli bir değişiklik içereceğini doğruladı . Stardew Valley Güncellemesi 1.6'nın çıkışı hızla yaklaşırken, hayranların yeni içerik eklemelerine yönelik heyecanı artmaya devam ediyor.

Stardew Valley , 2016'daki ilk çıkışından bu yana tüm zamanların en popüler ve başarılı hayat simülasyonu oyunlarından biri haline geldi. Hayranlar, rahatlatıcı oynanışı, sevimli karakterleri ve sağlıklı hikaye anlatımı nedeniyle bağımsız oyunu övdü. 1.6 Güncellemesi, oyundaki en büyük yamalardan biri olmayı vaat ediyor ve yaratıcının bu son ayrıntı onayı, oyuncuları sevindiriyor


Stardew Valley yaratıcısı ConcernedApe, Güncelleme 1.6'nın meyve ağaçlarının kesilmesi konusunda büyük bir değişiklik içereceğini açıkladı. Daha önce, eğer bir oyuncu bir meyve ağacını keserse, eylem yalnızca odun sağlıyordu. Stardew Vadisi'ndeki meyve ağaçları en değerli mahsullerden biridir, dolayısıyla ağaçların kazara yok edilmesi büyük ölçüde zararlı olabilir. Ancak Güncelleme 1.6'da gelen değişiklikle birlikte bir meyve ağacının kesilmesi yerine o meyvenin bir fidanı ortaya çıkacak. Daha sonra, yok edilen ağaçların yeniden büyümesi için fidanlar yeniden dikilebilir. Bu, oyuncuların büyük bir kayıp olmadan meyve ağaçlarını çiftliklerinde daha kolay hareket ettirmelerine olanak tanır. Orijinal ağaçlardaki meyvelerin kalite derecesi, yeni fidanların yeniden büyüme hızını da belirleyecek ve oyunculara mahsul stratejileri üzerinde daha iyi kontrol sağlayacak.Stardew Valley Güncellemesi 1.6 Ne Zaman Yayınlanır?


Stardew Valley için 1.6 Güncellemesi bu ay PC'de yayınlanacak, konsol ve mobil cihazlar da yamayı kısa bir süre sonra alacak. Yıllar boyunca oyuna yönelik olarak genellikle yalnızca hata düzeltmelerine odaklanan çeşitli güncellemeler yayınlandı, ancak Güncelleme 1.6'ya büyük içerik eklemeleri yolda. Stardew Valley Güncelleme 1.6'da gelen büyük değişiklikler arasında yeni oyun sonu içeriği, 100'den fazla yeni diyalog satırı, sezonluk NPC kıyafetleri ve daha fazlası yer alıyor. ConcernedApe, faydalı içerik eklemeleriyle ilgili teaserlar ve ipuçları yayınlıyor ve oyuncular, meyve ağaçlarında yapılan onaylanmış değişiklikten memnun. İkonik çiftçilik simülasyonu, özel ürün serileri ve Festival of Seasons konser turuyla oyun içeriğinin ötesine geçtikçe, Stardew Valley büyümeye ve hayranlarına daha fazlasını sunmaya devam ediyor.

Hayranlar büyük Güncelleme 1.6'yı beklerken ConcernedApe, Stardew Valley Güncellemesi 1.6'dan sonraki içerik planları da dahil olmak üzere önemli ayrıntıları açıklamaya devam ediyor . Stardew Valley, 1.6 Güncellemesinin ön tanıtımlarını kutlayan çok sayıda yeni ve geri dönen oyuncuya tanık oldu ve hayranlar, zaten sevilen oyunu daha da geliştirmek için daha da büyük iyileştirmeler bekliyor.Comments


bottom of page