top of page

Stardew Valley: Peri Kutusu Nasıl Alınır ve Kullanılır

Peri Kutusu, Stardew Valley'de envanterinizde bulundurabileceğiniz en iyi pasif şifa kaynaklarından biridir. Bunu nasıl elde edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.Aksesuarlar Stardew Valley'deki maceralarınız için olmazsa olmaz olmasa da Peri Kutusu, madenin alt seviyelerine inerken yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz bir şeydir.


1.6 Güncellemesinin bir parçası olarak eklenen bu Ziynet, oyuncunun herhangi bir eylemde bulunmasını gerektirmediği için oyundaki en iyi pasif iyileştirme kaynaklarından biridir. Bununla birlikte, bu öğenin de zayıf yönleri var. Bu öğeyi aramak çok zaman alacaktır ancak süreci hızlandırmayı uman kişiler destek için bu kılavuzu kullanabilir.


Stardew Valley'de Peri Kutusu Nerede Bulunur?Stardew Valley'de bir Peri Kutusu bulmak için oyuncuların Madenlere gitmesi ve karşılaştıkları tüm canavarları öldürmeleri gerekir . Bu Bibloyu alma şansını arttıracak belirli bir canavar yok gibi görünüyor, bu yüzden her şey sizin şansınıza bağlı . Ancak oyuncular bu özel eşyayı alma şansının düşük olduğunu unutmamalıdır . Bu nedenle oyuncuların kendilerini birkaç gün sürecek yer altı keşiflerine hazırlamaları hayati önem taşıyor.


Stardew Valley'de Peri Kutusu Nasıl Kullanılır?Yer altında birkaç oyun içi gün geçirdikten ve sonunda istediğiniz Peri Kutusunu aldıktan sonra onu donatabilirsiniz. Bunu yapmak için envanterinizi açın ve Peri Kutusunu karakter simgenizin sağındaki en dış hücre olan yıldız yuvasına yerleştirin . Bu yapıldıktan sonra yanınızda küçük bir peri belirecek ve sağlığınızı kaybettiğinizde sizi takip edip iyileştirecekler.


Yukarıda belirtildiği gibi Peri Kutusunun etkisi pasiftir, bu nedenle savaşın kızıştığı anda onu etkinleştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Ancak bu madde mükemmel değildir ve kusurları vardır. Daha spesifik olarak, sunduğu sağlık yenilenme oranı nispeten düşüktür , bu da tek sağlık yenilenme kaynağınız olarak bu Ziynet'e tamamen güvenemeyeceğiniz anlamına gelir. Huzurlu yerlerde düşük hız sorun değil ama yeraltına inenlerin yiyecek ve ilaç stoklarını da mutlaka yapmaları gerekiyor.


Özetlemek gerekirse Peri Kutusu'nun Stardew Vadisi'ndeki en iyi Biblolardan biri olduğunu inkar etmek zor . Bu öğe, Madenlerin alt seviyelerinin araştırılması sırasında mükemmel destek sağlayacaktır . Ancak perinin gücü sınırsız değildir, bu nedenle oyuncular her zaman başka sağlık iyileştirme kaynaklarını el altında bulundurmayı hedeflemelidir.

14 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page