top of page

Stardew Valley Oyuncusu Sihirbaz Kulesi'nin İzometrik Suluboya Tablosunu Oluşturuyor

Yaratıcı ve yetenekli bir Stardew Valley oyuncusu, oyunun Sihirbaz Kulesi'ni izometrik perspektifte ve yumuşak sulu boyalarla gösteren bir sanat eserini paylaşıyor.


Bir Stardew Valley oyuncusu, oyunun Sihirbaz Kulesi'ni büyüleyici bir sulu boya izometrik sanat eseriyle yeniden yarattı. Detaylara verilen önem ve görüntünün yumuşak renk paleti, onu bir çocuk kitabından fırlamış gibi gösteriyor ve sanat eseri, Stardew Valley hayranlarını büyüledi .


Stardew Valley'in Sihirbaz Kulesi, oyuncuların oyunda karşılaştığı en merak edilen alanlardan biri. Oyuncunun çiftliğinin güneyinde, kasabanın eteklerinde yer alır ve büyücü M. Rasmodius burayı evi olarak görür. Başlangıçta binanın içi oyunculara yasaktır, ancak sihirbazın dikkatini çektikten sonra onları kendi meskenine davet edecek, burada oyuncular karakteri tanıyabilecek ve potansiyel olarak çeşitli yararlı öğelere erişebilecekler. karakterlerinin görünümünü ve cinsiyetini değiştirme yeteneği de dahil olmak üzere araçlar.


Reddit'te Guys_Artwork'ten yararlanan Stardew Valley oyuncusu ve sanatçısı Guy King, Stardew Valley Sihirbazı Kulesi'ni izometrik görünümde gösteren yarattıkları bir sanat eserini paylaştı. Resimde kule ve yakındaki bir dere de dahil olmak üzere çevredeki alan gösterilmektedir. Kulenin kendisi, çatıdan dışarı bakan teleskop ve tüm binanın tepesindeki rüzgar gülü de dahil olmak üzere, son derece aslına uygun bir şekilde tasvir edilmiştir. Resimde, kulenin taş duvarlarına tırmanan pembe çiçeklerle yaz aylarındaki bölge tasvir ediliyor.Stardew Vadisi'nin İzometrik Perspektifi


Tüm hayran çizimleri oyuncunun hayal gücüne bağlı olsa da, bu özel tasarım kuleyi izometrik bir görünümde gösteriyor. İzometrik perspektif, görüntünün tüm taraflarını tam ölçekte temsil ettiğinden diyagramlar oluşturmak için sıklıkla kullanılır. Bakış açısına bağlı olarak bazı yönler daha küçük veya daha büyük görünse de, bu görüntü stili 2 boyutlu bir yüzey üzerindeki 3 boyutlu bir nesneyi temsil eder. Bunun gibi bir izometrik tasvir, Sihirbaz Kulesi'ni Blender'da veya kilden yeniden yaratanlar gibi Stardew Valley'in piksel sanatını üç boyutlu olarak yeniden yaratmak isteyen sanatçılar için yararlı olacaktır .


Stardew Valley Büyücüsü ilgi çekici olsa da oyundaki karakteriyle ilgili pek çok spekülasyon kaldı. Birçok oyuncu onun Pelican Town'ın bekar kızlarından biri olan Abigail'in babası olabileceğine inanıyor. Geliştirici ConcernedApe'in, Stardew Valley'in gelecek 1.6 güncellemesinde sihirbazın etrafındaki hikayeyi genişletmesi mümkün . Ancak bunun görülmesi gerekiyor. Ne olursa olsun, esrarengiz karakter muhtemelen onun için bir miktar gizemi koruyacaktır ki bu da muhtemelen çekiciliğinin bir parçası.


4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page