top of page

Stardew Valley Oyuncusu, Kaçırmak İstemediğiniz Gizli Öğenin "Ultimate 1.6 Sırrını" Keşfediyor

Stardew Valley oyuncuları, aynı zamanda küçük bir geçiş görevi gören "nihai 1.6 sırrı" olarak tanımlanan şeyi keşfettiklerini paylaşıyorlar.  • Stardew Valley'in en son güncellemesi, Antik Bebeği lavın içine atarak Meowmere kılıcını çağırmak gibi gizli görevleri içeriyor.

  • "Ultimate 1.6 Secret"ın ortaya çıkarılması , Stardew Valley'i Terraria'ya bağlayarak oyunculara yeni ve güçlü bir silah sunuyor.

  • Concerned Ape'in Stardew Valley için 1.6 güncellemesi yeni içerik, hikayeler ve sürprizlerle etkileyerek hayran kitlesinin ilgisini canlı tutuyor.


Stardew Valley'e yönelik en son içerik güncellemesi, oyuncuların keşfetmesi için birçok yeni şeyi beraberinde getirdi ancak topluluk, yamanın şu ana kadarki en iyi sırrını keşfetmiş olabilir . Geliştirici Concerned Ape'in sevilen çiftçilik RPG'sinin, onları daha da ödüllendirici kılan bulmacaların ve gizli görevlerin arkasına gizlenmiş garip ve harika öğelerle dolu olduğu bir sır değil. En son keşif, yalnızca oyunun deneyimli oyuncularını bile etkilemekle kalmayacak, aynı zamanda Kafatası Mağarası'ndaki zorlu zeminlerin bazılarında ilerlemelerine de yardımcı olacak.


Sightshade kullanıcısı tarafından Reddit'e gönderilen "Ultimate 1.6 Secret", Antik Oyuncak Bebek öğesini alıp Pelican Town'ın madeninde Seviye 100'de bulunabilen lavın içine atmaya yönelik dolambaçlı bir görevi içeriyor .


Bunu yapmak, bir tür Kemik Ejderinin çukurdan fırlamasına ve Uzak Taş adı verilen gizemli bir kayanın düşmesine neden olacaktır. Bu öğeyi Sihirbaz'a götürmek, farklı bir ülkeye açılan bir portalın açılmasını sağlayacak ve oyunculara, 20 hasar veren ve +4 Hız ile gelen güçlü bir silah olan Meowmere kılıcına erişim sağlayacak .


Stardew Valley Başka Bir Bağımsız Hitle AşıyorMeowmere görevi Stardew Valley'deki geleneksel bir görev gibi görünse de aslında hayatta kalma oyunu Terraria'ya önemli bir referanstır . Bu oyunda oyuncular, Wall of Flesh olarak bilinen korkunç bir patronu çağırmak için benzersiz bir vudu bebeği parçasını benzer bir lav çukuruna atmalıdır . Pelican Town ile Terraria dünyasının çoklu evren boyunca bağlantılı olduğuna dair en büyük ipucu, oyuncuların açtığı ve kılıcı düşüren penceredir: Oyunun başlangıç ​​simgesini temsil eden bir ağacın görünümü de dahil olmak üzere doğrudan pikselli manzaraya bakar.


Meowmere kılıcı, iki oyunun birbiriyle kesiştiği ilk sefer bile değil. 2023'te Terraria , oyuna Joja Cola, Stardrops, Blue Chicken Eggs ve Junimos dahil olmak üzere bir dizi Stardew Valley öğesi ekleyen "Labor of Love" güncellemesini yayınladı . 1.6 güncellemesinin ölçeği göz önüne alındığında, topluluk muhtemelen Pelican Town'daki ek sırları araştırmak için çok daha fazla zaman harcayacak.


Stardew Valley'in 1.6 Güncellemesi DevasaEndişeli Ape, Stardew Valley'in 1.6 güncellemesinin yayınlanmasını teşvik etmek için aylar harcadı ; bu yama, oyuncu tabanını mutlu edecek bol miktarda ek içerik içereceğini vaat ediyordu . Geliştirici, güncellemenin yeni çiftlikler, çok sayıda ekstra hikaye anı ve diyalog, yüzlerce yeni mobilya seçeneği ve hatta ek deneyim puanı kazanmak için kullanılabilecek gezici bir kitapçı eklediği için hayal kırıklığına uğratmadı. Topluluk, özellikle Stardew Vadisi'nin bu noktada neredeyse on yaşında olduğu göz önüne alındığında, yeni içeriğe büyük bir minnettarlık gösterdi.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page