top of page

Stardew Valley Oyuncusu Haley için Harika Yatak Odası Tasarladı

Yaratıcı bir Stardew Valley oyuncusu, Haley'nin muhtemelen seveceği unsurları içeren benzersiz bir yatak odası tasarımı ortaya koyuyor.Yaratıcı bir Stardew Valley oyuncusu, Haley için özelleştirilmiş bir yatak odası inşa etme fırsatını değerlendirdi. Büyüleyici çaba , cazibesi ve detaylara gösterilen özen nedeniyle Stardew Valley hayranlarının dikkatini çekti .


Haley, Stardew Valley'de oyuncunun arkadaş olabileceği, flört edebileceği ve evlenebileceği NPC'lerden biridir . Bazı Stardew Valley hayranları ilk başlarda Haley'nin tavrına kızsa da karakteri zamanla gelişiyor ve oyuncular onun yüzeyin altında kim olduğunu keşfediyor. Haley ile evlenmek, diğer tüm evlilik adayları gibi oyuncunun evine küçük bir odanın eklenmesine yol açarken, bu oyuncu onun çiftlik evinde kendini evinde hissetmesi için elinden geleni yaptı .


Reddit kullanıcısı YuffiePlinPlinPlon, Haley ile paylaştıkları evlerinin bir çift ekran görüntüsünü paylaştı. Yatak odası, duvarları kaplayan pastel pembe ve kalp baskısından başlayarak, Haley'nin ilgisini çekecek çeşitli unsurları içerecek şekilde tamamen özelleştirilmiştir. Oyuncunun odayı kişiselleştirirken Haley'nin sevdiği şeylere, duvarlarda palmiye ağaçları ve ayçiçekleri resimlerine ve etrafa saçılmış altın renkli hindistancevizlerine çok dikkat ettiği açıkça görülüyor. Ayçiçekleri ve hindistancevizleri Haley'nin en sevdiği hediyelerden ikisidir ve bu da onları mekan için mükemmel bir seçim haline getirir.Ancak odadaki her şey Haley'nin tercih ettiği hediyelerden kaynaklanmıyor. Etrafında onun estetiğine uygun gibi görünen birkaç peluş oyuncak var. Ayrıca yatağın ucunda bir hindistancevizinin her iki yanında iki adet Kurutulmuş Deniz Yıldızı bulunmaktadır. Haley, oyuncunun kendisine Kurutulmuş Denizyıldızı hediye etmesinden hoşlanmaz, bu da tuhaf bir seçim gibi görünebilir. Ancak Haley'nin plajı ziyaret etmekten hoşlandığı göz önüne alındığında, muhtemelen bu sevgiyi temsil etmek için oradalar.

Stardew Valley oyuncuları, ister oyunun dışında ister içinde olsun, oyunun en sevdikleri unsurlarını kutlamanın yollarını bulmaktan asla vazgeçmiyor gibi görünüyor. Bu özel Stardew Valley hayranı, benzersiz bir termal spa ve Cindersap Ormanı'ndaki Hat Shop'tan ilham alan bir şapka mağazası tasarımı da dahil olmak üzere daha önce başlıkta çok sayıda kreasyonu paylaşmıştı . Oyun, oyunculara çiftliklerindeki binaları diledikleri gibi dekore etme ve özelleştirme olanağı verdiğinden, pek çok hayran onları boş bir tuval olarak görüyor ve diğer hayranlar da genellikle bu gibi gönderilerden ilham alıyor.


Stardew Valley'in 1.6 güncellemesi hala ufukta olduğundan, oyuncuların yakında oyunlarını kişiselleştirmenin yeni ve heyecan verici yollarını bulma ihtimali var .İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page