top of page

Stardew Valley: Kedi Kulakları Nasıl Alınır?

Kedi Kulakları seti, Stardew Valley'de makul bir fiyata alabileceğiniz en sevimli kozmetik ürünüdür; işte nasıl.Stardew Valley piksel sanatı tarzını benimserken, oyun piksel sınırlamalarını aşarak tamamen farklı bir karakter oluşturmanıza olanak tanıyan çok sayıda kozmetik öğe sunuyor . Bunlar arasında Kedi Kulakları seti en çok tercih edilenlerden biri olarak öne çıkıyor. Bu eşyayı bazı yan görevleri tamamlayarak, kasabada popülerlik kazanarak ve şapka satan bir fareyle konuşarak elde edersiniz! Bu süreç kafa karıştırıcı görünüyorsa bu sayfadaki kılavuzu kullanın. Karakteriniz için Kedi Kulaklarını nasıl edineceğinizi açıklayarak hayal edebileceğiniz en sevimli avatarı oluşturmanıza olanak tanır.


Kedi Kulaklarının KonumuKedi Kulakları şapkasını satan mağazayı Kömür Özü Ormanı'nın güneyinde , Kanalizasyon'un solunda nehir kıyısında bulacaksınız . Terk edilmiş sarımsı bir bina ile tanımlayın. (Bu yapının ancak oyundaki ilk başarınıza ulaştıktan sonra işlevsel hale geleceğini unutmayın.)Kedi Kulaklarını almak üç aşamalı bir süreç gerektirir: Öncelikle şapka mağazasının kilidini açmalısınız. Daha sonra Sevgili Çiftçi başarısını kazanmalısınız. Ve son olarak seti satın almak için mağaza sahibine 1.000 gram ödemeniz gerekiyor.


Terkedilmiş Ev Mağazasının Kilidini Aç


Külözü Ormanı'ndaki Terkedilmiş Ev, ancak oyun boyunca ilk başarımı elde ettikten sonra şapka satan bir fare tarafından işgal edilir .


Sekiz Köylüyle İyi Arkadaş Olun


Kedi Kulakları yalnızca fare tarafından yönetilen şapka dükkanında mevcuttur. Bu binanın kilidini açmak için sekiz vatandaşla arkadaşlık seviyesi 10'a ulaşmalısınız . (Merak ediyorsanız hediye verdikçe arkadaşlık bağınız güçlenir.)


Fareden Kedi Kulakları Satın Alın


Sevilen bir çiftçi olduğunuzda, farenin mağazasını ziyaret edin ve 1000 gram karşılığında Kedi Kulakları satın alın. Bu öğenin oyunun herhangi bir noktasında yeniden satılamayacağını unutmayın. Bu nedenle, onunla başa çıkma seçenekleriniz onu saklamayı veya envanterinizden atmayı içerir.


Kedi Kulakları EtkisiDiğer şapkalarda olduğu gibi Kedi Kulakları da yalnızca kozmetik bir settir . Bu öğeyi giymenin istatistikleriniz üzerinde hiçbir etkisi yoktur ve size herhangi bir özel yetenek kazandırmaz.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments