top of page

Stardew Valley: İridyum Tırpanı Nasıl Alınır?

Stardew Vadisi'ndeki Iridium Tırpanı, onu Altın Tırpandan çok daha etkili kılan çeşitli özelliklere sahiptir. Bunu nasıl elde edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.Stardew Valley'deki en iyi çiftçi olmak için oyuncuların farklı mahsuller yetiştirmesi yeterli değil. Ayrıca en iyi araçları, yani İridyum kalitesine sahip olanları da kullanmaları gerekir. Neyse ki Stardew Valley'in 1.6 güncellemesi oyuncuların Iridium Scythe almasını mümkün kılıyor.


Stardew Valley'in en iyi araçlarından birine yakışan Iridium Scythe, onu Altın olandan çok daha etkili kılan çeşitli özelliklere sahiptir. Ancak bunu elde etmek için oyuncuların tüm becerilerinin seviyesini yükseltmeleri gerekecek, ancak sürecin tamamlanması gereken belirli bir sıra var. İşte Stardew Valley'de Iridium Scythe'in nasıl elde edileceği .


Stardew Valley'de İridyum Tırpanı Nasıl Gidilir?İridyum Tırpanı kesinlikle harika bir araçtır ancak oyunun belirli bir aşamasına ulaşana kadar kullanılamayacaktır. Daha doğrusu, Stardew Valley'de Iridium Tırpanı elde etmek için 10.000 Ustalık deneyimi kazanmanız ve bunu Ustalık Mağarasındaki Tarım Toteminde harcamanız gerekir .


Bunun oldukça uzun zaman alacağını unutmamak önemlidir, çünkü bu Mağaraya girmeden önce beş yeteneğinizin de maksimum seviyesine ulaşmanız gerekecek . Elbette Ustalık Mağarasının girişini daha erken keşfedebilirsiniz, ancak maksimum beceriniz olmadan içeriye giremezsiniz .


Konuma gelince, gerekli Mağara çiftliğinizin güneyinde bulunabilir . Nehrin içinden geçip kayanın içinde bir kapı bulmalısın. Yukarıdaki gereksinimi tamamladıysanız kapı açılacak ve Ustalık Mağarasına girebileceksiniz.


Burada oyuncular her bir beceriye karşılık gelen beş totem bulacaklar . Ve bunların her biri size Stardew Vadisi'nin Iridyum Tırpanı da dahil olmak üzere faydalı şeyler verebilir . Onlarla etkileşime girebilmek için 10.000'e ulaşana kadar deneyim kazanmaya devam etmelisiniz . Çiftçilikte gerçek ustalığa ulaşmak için bu yeterlidir. Çiftçilik Totemi ile etkileşime girdikten sonra istediğiniz İridyum Tırpanını alacaksınız.


Stardew Vadisindeki İridyum Tırpanı Buna Değer mi?İridyum Tırpanı Stardew Vadisi'nde edinilmeye değer bir şeydir . Altın Tırpan'ın aksine daha fazla Saman toplayabilir. Ancak daha da önemlisi, Iridium Tırpan oyuncuların mahsulleri basitçe keserek hasat etmelerine olanak tanır. Yani her bitkiye vakit ayırmanıza gerek yok. Bunun yerine, daha fazla verimlilik için tarlada dolaşabilir ve Tırpanı sallayabilirsiniz.


Stardew Valley'de Iridium Scythe'i almakla ilgili bilmeniz gereken tek şey bu . Oldukça zaman alıcı satın alma sürecine rağmen, bu Tırpan oyundaki en iyisidir, bu yüzden kesinlikle onu almayı hedeflemelisiniz.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page