top of page

Stardew Valley Hayranları Varsayımsal 1.7 Güncellemesinde 1 Özel Değişiklik Çağrısında Bulunuyor

Bir Stardew Valley hayranı şaka yollu bir şekilde özellikle oyunun varsayımsal 1.7 güncellemesinde öne çıkan özellik olacak bir iyileştirme istiyor.

Bir Stardew Valley hayranı şaka yollu bir şekilde Pelican Town'ın merkezin biraz dışında kalan çeşmesinin varsayımsal bir 1.7 güncellemesinde ana gelişme olmasını istedi. Bu istek gelecekteki bir Stardew Valley yamasına dahil edilebilecek olsa da , oyunun büyük bir güncelleme alması biraz zaman alabilir.Stardew Valley'in 1.6 Güncellemesi Mart ayı ortasında yayınlandı ve kalıcı bağımsız oyuna tonlarca özellik ekledi. Aslında güncelleme o kadar popülerdi ki Stardew Valley'in Steam'deki en yüksek oyuncu sayısına ulaşmasını sağladı ve 236.000'den fazla eş zamanlı kullanıcıya ulaştı. Hayranlar, güncellemenin yeni ürünler, kullanıcı arayüzü öğeleri, çiftlik düzeni ve çok daha fazlası gibi eklemelerinden keyif aldılar. Artık 1.6'nın piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse bir ay geçti, hayranlar şimdiden geleceğe bakıyor ve akıllarında özellikle bir gelişme var.

Reddit kullanıcısı pasios_finest, Stardew Valley alt dizinine Pelican Town Topluluk Merkezi'nin güneybatısındaki çeşmenin resmini içeren "Lütfen 1.7 çeşme merkezleme güncellemesini yapın" başlıklı bir başlık yayınladı . Çeşme ilk bakışta tamamen normal görünüyor, ancak daha yakından incelendiğinde kullanıcılar, su fışkırtan heykelin sağdan merkezden biraz uzakta olduğunu fark edecekler. Heykel, soldan sağa doğru merkezin dışında olmasının yanı sıra, önden arkaya doğru da merkezin dışındadır, ancak bu ikinci özellik açıkça kasıtlı gibi görünmektedir. Diğer Stardew Valley hayranları pasios_finest'i küçük ama tatmin edici olmayan sorunun farkına varmalarını sağladığı için alaycı bir şekilde eleştirirken, gönderi hızla binlerce olumlu oy aldı.Gönderinin yarı viral hale geldiğini gören Stardew Valley'in yaratıcısı Eric "ConcernedApe" Barone, küçük sorunun zaten farkında olabilir ve bunu gelecekteki bir güncellemede uygulamayı planlıyor olabilir, ancak bu sadece bir spekülasyon. Öte yandan, bunun gibi küçük sorunlar oynanışı etkilemez ve oyunun el yapımı cazibesinin bir parçası olarak değerlendirilebilir. Gelecekteki güncellemelere gelince Barone, bir sonraki oyunu Haunted Chocolatier üzerinde çalışmaya dönmeden önce Stardew Valley 1.6'nın tüm yeni hatalarını gidermeyi planladığını doğruladı .

Stardew Valley Güncellemesi 1.6 Konsollara ve Mobil Cihazlara Ne Zaman Geliyor?

Barone ayrıca Stardew Valley 1.6'yı konsollara ve mobil cihazlara getirmek için de yoğun bir şekilde çalışıyor . Henüz kesin bir çıkış tarihi vermedi ancak yamanın hazır olur olmaz yayınlanacağını söyledi. Barone ayrıca, paylaşılacak önemli bir şey olması durumunda yamanın ilerleyişi hakkında güncellemeler verileceğini, dolayısıyla 1.6'nın bu platformlara gelişinin muhtemelen önceden duyurulacağını ve sürpriz olarak yayınlanmayacağını söyledi.3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page