top of page

Stardew Valley Hayranları, 1.6 Güncellemesi Kesilmiş İçeriğin Kanıtını Bulduğunu Düşünüyor

Bir Stardew Valley oyuncusu, oyunun devasa 1.6 güncellemesinden büyük miktarda kesilmiş içerik ortaya çıkardıklarını iddia ediyor.

Bir Stardew Valley oyuncusunun, oyunun devasa 1.6 güncellemesinden tonlarca kesilmiş içerik ortaya çıkardığı bildirildi. Stardew Valley'in en önemli ve zengin özelliklere sahip güncellemelerinden birinin yayınlanmasının ardından , bir oyuncu oyunun içeriğini araştırdı ve birçok içeriğin güncellemenin dışında bırakıldığını keşfetti.


Stardew Valley ilk olarak 2016 yılında Windows için piyasaya sürüldü ve o zamandan beri sektördeki en sevilen bağımsız oyunlardan biri haline geldi. Büyüleyici sanat tarzı, bağımlılık yaratan oynanışı ve tutarlı güncellemeleri sayesinde Stardew Valley , bu ayın başlarında piyasaya sürülen oyunun en büyük genişletmelerinden biri ile neredeyse on yıl sonra popüler bir oyun olarak kaldı. Stardew Valley'in 1.6 güncellemesi , yeni mahsullerden, yaşam kalitesi güncellemelerine, yeni oyun sistemlerine ve oyunun çok oyunculu bileşenine yönelik bir revizyona kadar pek çok yeni içerik getirdi.Ancak Stardew Valley'in 1.6 güncellemesinin ardından Reddit kullanıcısı HolyGar yakın zamanda yayınlanmamış içeriklerden oluşan bir hazine keşfetti; bunların çoğu bu güncellemeden kesilmiş gibi görünüyor. Kullanılmayan öğeler, karakterler ve sistemler, Stardew Valley'in geniş bir kesilmiş içerik listesine sahip olduğu video oyunları dünyasında yeni bir şey değil , ancak oyunun en son güncellemesinde dışarıda bırakıldığı iddia edilen içerik inanılmaz derecede ilginç. Oyuncu , yakın zamanda oyunun dosyalarındaki dizeleri araştırdıklarını söyleyerek bulgularını Stardew Valley topluluğuyla paylaştı.Stardew Valley 1.6 Güncellemesinden Olası Kesilmiş İçerik


Stardew Valley hayranları, yeni keşfedilen bu dosyalarda birkaç ilgi çekici noktayı fark edecekler. Dosya dizisinde, oyuncunun eşyalarının bir gecede kalitesini kaybetmesine neden olan bir dondurucu, kurutulmuş çiçek torbaları, çiftlik borçları ve süt ürünleri ve yumurta ile ilgili bir dizi el işi ile ilgili referanslar yer alıyor. Metin dizisinde lüks bir yengeç potundan bahsediliyor ve bu, oyuncuların normal bir pottan daha fazlasını yakalamasına yardımcı olmanın bir yolu olarak tanımlanıyor. Bu "lüks" tanımlayıcı lüks mayonez makinesi, lüks tezgah ve hatta lüks peynir presi gibi diğer öğelere de taşınır. Metnin diğer bölümleri bir "SpeedrunTimer"a atıfta bulunur. Görünüşe göre bu öğeler, Stardew Valley'in Galaksi ve Sonsuzluk silahları gibi oyunun uzun öğe listesine kesilene kadar eklenecek şekilde ayarlanmıştı.

Geliştirici ConcernedApe, yıllar boyunca hayat simülasyonu oyununa olan bağlılığını gösterdi ve Stardew Valley için oyunun 1.6 versiyonunu çok daha iyi hale getiren yeni bir güncelleme yayınladı . Muhtemelen bunların tamamı oyunun 1.6 güncellemesinin bir parçası olarak Stardew Valley'e eklenmesi amaçlanan içerikti , ancak öğeler diğer güncellemelerin de parçası olabilir. Gönderide çok fazla içerikten bahsediliyor olsa da Stardew Valley hayranlarının içeriğin bir kısmının daha sonra resmi olarak ortaya çıktığını görmesi muhtemel.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page