top of page

Stardew Valley: Giant Stump Görev Rehberi

Giant Stump Quest, Stardew Valley 1.6'da size yeni Pelican Town arkadaşları kazandıran yeni bir görev serisidir; işte bu görevi nasıl tamamlayacağınız.Stardew Valley'de Giant Stump Quest, Raccoon ve ailesini Pelican Kasabasına getiren v1.6'ya özel bir görevdir. Bu hedef sırasında, yeni komşuları cezbetme umuduyla ilk olarak Marnie'nin çiftliğinin yakınında bir ağaç ev yaratacaksınız. Daha sonra evlenmek ve yeniden tasarlanmış ağaç kütüğünde yavrularını yetiştirmek isteyen sevimli bir Rakunla tanışırsınız. İşte Giant Stump Quest'i tamamlamanıza ve tüm ödüllerinin kilidini hızla açmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir rehber.


Giant Stump Görevine Nasıl Başlanır?Dev Kütük, Marnie'nin Çiftliği'nin solunda , Külözü Ormanı'nın yakınında yer alır. Ancak yalnızca Rüzgar Fırtınası Etkinliğinden sonra ortaya çıkar. Rastgele bir gecede bir ağacın devrildiğini duyabilirsiniz. Ertesi sabah Marnie'nin Çiftliğini ziyaret ederseniz yeni Dev Ağaç Kütüğüyle karşılaşacaksınız.


Giant Stump Quest'i tetiklemek için yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Oyunu v1.6'ya güncelledikten sonra tek yapmanız gereken etkinliği beklemek . (Her ne kadar rastgele bir gecede gerçekleşse de Giant Stump Quest nadir bir Rastgele Etkinlik değildir ve er ya da geç tüm oyunculara verilir.)


Giant Stump Görevi Nasıl Tamamlanır?Rüzgar Fırtınası Etkinliğinden sonra Külözü Ormanı yakınındaki dev ağaçla etkileşime geçin. (Üzerinde soru işareti olan tuhaf derecede büyük bir kütük arayın.) Bu size düşen ağacı ilginç bir şeye dönüştürmek için yeni bir görev verecektir. Hedefi tamamlamak için 100 parça Sertağaç toplayın .


100 adet Sertağaç parçanız olduğunda , onları kütüğe geri getirin ve oyun bunu onarmak isteyip istemediğinizi sorduğunda evet seçeneğini seçin. Artık kütüğü küçük bir eve dönüştürdüğünüze göre, Pelican Kasabası'nın yeni komşularının taşınabilmesi için ona biraz zaman tanıyın.


Ertesi sabah Rakun'un ağaç evin etrafında asılı olduğunu göreceksiniz .


Rakun Paketleri Nasıl Tamamlanır?Stardew Valley 1.6'da Raccoon size tamamlamanız gereken yeni paketler sunuyor . Her paket, öncelikle Artisan ürünlerine yönelik iki istekten oluşur. Her sabah, Topluluk Merkezi paketine benzer şekilde isteklerini görüntülemek ve yerine getirmek için Raccoon'la konuşun . (İstenen eşyaları toplayın veya hazırlayın ve kendisine iade edin.)


Rakun Paketi Ödülleri


Raccoon'un istekleri ve ödülleri RNG tabanlı olsa da aşağıdaki ödüller garanti edilir :


  • Rakun Günlüğü

  • Rakun Şapkası

  • Yıldız Damlası Çayı

  • Peri Tozu

  • Orman Tankı


Rakun Mağazası EnvanteriRaccoon'un ilk paketini tamamladıktan sonra yeni bir mağaza açan başka bir Raccoon ile evlenecek. Karısı Rakun , Havuç, Yaz Kabağı, Brokoli ve Toz Kavun da dahil olmak üzere tüm yeni mahsul tohumlarının ticaretini yapar . Ayrıca Peri Tozu, Rakun Günlüğü, Rakun Şapkası, Karışık Tohumlar ve Orman Tankı gibi öğeler de sunuyor.


İyi Komşu Başarısı Nasıl Elde Edilir?


Stardew Valley'deki İyi Komşular başarısının/ödülünün kilidini açmak için sekiz Rakun paketini tamamlamanız gerekir . Bu başarı 1.6 Güncellemesinde eklendi ve Raccoon'un evlenmesine ve ailesini yedi kit ile genişletmesine yardımcı olmayı gerektiriyor.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page