top of page

Stardew Valley Geliştirici, Güncelleme 1.6'da 2 Değişikliğin Daha Geleceğini Açıkladı

Stardew Valley geliştiricisi ConcernedApe, hayranlara Güncelleme 1.6 yama notlarına kısa bir bakış sunarak yolda olan iki değişikliği daha ortaya koyuyor.

Stardew Valley yaratıcısı ConcernedApe, 19 Mart'ta PC oyuncularına sunulacak olan Güncelleme 1.6'da iki değişikliğin daha geleceğini açıkladı. Stardew Valley hayranları, Güncelleme 1.6'yı uzun zamandır bekliyordu ancak bu bekleyiş yakında sona erecek.

Stardew Valley Güncellemesi 1.6, PC için 19 Mart'ta yayınlanacak ve diğer sürümler de daha sonra belirsiz bir zamanda takip edilecek. Güncelleme , sevilen oyuna önemli miktarda yeni içerik ekleyeceği için Stardew Valley topluluğu tarafından heyecanla bekleniyorConcernedApe , Stardew Valley Güncelleme 1.6'nın çoğunu sır olarak saklıyor; hayranlar eklenen ve değişen her şeyi görmek için oyunu kendileri oynamak zorunda kalıyor.Stardew Valley hayranları, güncelleme sonrasında tüm yeni içeriği görmek için oyuna dalmak zorunda kalacak olsa da ConcernedApe, spoiler içermeyen birkaç yama notu ile onlarla dalga geçti. İlk Stardew Valley Güncellemesi 1.6 yama notu, yamanın soldan sağa hasatın sağdan sola hasattan daha hızlı olmasını sağlayan bir hatayı düzelteceğini ortaya çıkardı. Artık her iki yöntem de eşit derecede hızlı olacaktır. İkinci yama notunda aşağıya doğru yakın dövüş saldırılarının etki alanının genişletildiği paylaşıldı. Stardew Valley Güncelleme 1.6'nın 19 Mart'ta yayınlanmasına kadar her gün yeni bir yama notu açıklanacak , bu nedenle hayranların bu haftayı sabırsızlıkla bekleyecekleri daha çok şey var.Yaşam kalitesine yönelik bu değişiklikler kağıt üzerinde küçük ama Stardew Valley deneyimini daha da iyileştirme konusunda uzun bir yol kat etmeleri gerekiyor. Stardew Valley Güncellemesi 1.6 ile başka hangi iyileştirmelerin geleceğini görmek ilginç olacak . Her şey planlandığı gibi giderse, oyunun yama öncesine göre çok daha iyi bir durumda olması gerekir ki bu da çok şey ifade ediyor, çünkü birçok kişi Stardew Valley'i şimdiye kadar yapılmış en iyi oyunlardan biri olarak görüyor

ConcernedApe'in çalışmalarının bazı hayranları onun bir sonraki projesi Haunted Chocolatier ile daha fazla ilgilenebilirler . Stardew Valley Güncellemesi 1.6 tüm platformlar için yayınlandıktan ve hatalar giderildikten sonra ConcernedApe dikkatini Haunted Chocolatier geliştirmesine geri verecek , dolayısıyla bu projedeki güncellemeler daha istikrarlı bir hızda gelmeye başlayacak.


Stardew Valley Güncellemesi 1.6 Şimdiye Kadar Ortaya Çıkan Yama Notları

  • Bir meyve ağacının kesilmesi artık uygun meyve fidanını verir. Ağaç olgunlaşmışsa (yani meyve kalitesi>bazik ise), meyvesiyle aynı kalitede bir fidan verecektir. Kalite ne kadar yüksek olursa fidan yeniden dikildiğinde o kadar hızlı olgunlaşır.

  • Soldan sağa hasat yapmanın sağdan sola hasat etmekten daha hızlı olmasına neden olan hata düzeltildi.

  • Aşağıya bakan yakın dövüş saldırılarının etki alanı genişletildi.
İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments