top of page

Stardew Valley: Fair Wheel Hilesi Açıklandı

Fair Wheel, Stardew Valley Fair'de yapabileceğiniz aktivitelerden biridir ve burada size Jetonlarınızı kaydetmenize yardımcı olacak küçük bir numara göstereceğiz.Stardew Valley'de oyuncuların ne kadar çok Altını varsa, çiftlik için o kadar çok faydalı öğe satın alabilecekler. Neyse ki oyunda para harcamadan eşya almanın yolları var . Bu nedenle bu rehberimizde sizlere Stardew Valley'deki Fair Wheel hilesini anlatacağız .


Fair Wheel, oyuncuların Stardew Valley Fair'de yapabileceği aktivitelerden biridir . Bu festival her sonbaharda gerçekleşir. Bu etkinlik rastgele görünse de her zaman daha fazla Jeton kazanmanıza yardımcı olacak küçük bir numara var.


Stardew Valley'de Adil Çark Hilesi Nasıl Yapılır?Her şeyden önce Stardew Valley Fuarı her yıl sonbaharın 16'sı Salı günü düzenleniyor. Katılmak için Pelican Town'ı sabah 9'dan akşam 3'e kadar ziyaret etmeniz yeterli . Ve oraya vardığınızda, Yıldız Jetonlarını yeşil veya turuncu üzerine yerleştirmeniz gereken bir Dönen Çark bulabilirsiniz. Ancak dediğimiz gibi Stardew Valley'de kaybettikten sonra bahsinizi ikiye katlamak için Fair Wheel hilesini kullanabilirsiniz .


Bu kafa karıştırıcı görünebilir, ancak aslında oldukça basittir. Fair Wheel'in yeşilde durma şansı %75, turuncuda ise yalnızca %25'tir. Sonuç olarak, dört denemeden üçünde kazanacaksınız.


Bu nedenle, aynı bahsi, örneğin 100 Token'ı yeşil üzerine de yatırmanız gerekir. Daha sonra Adil Çarkı döndürün ve ödüllerinizi alın. Ancak kaybederseniz, green'e olan bahsinizi ikiye katlayın, yani 200 Jeton. Bu şekilde büyük olasılıkla tekrar kazanacak ve kaybettiğiniz Jetonları alacaksınız.


Bunların matematiksel istatistikler olduğuna dikkat etmek önemlidir; bu, gerçekte arka arkaya birkaç kez turuncu renk elde edebileceğiniz anlamına gelir. Bu durumda, her kayıpta bahsinizi tekrar ikiye katlayın. Bu sayede Fair Wheel'de Stardew Valley'de istediğiniz kadar Star Token kazanabilirsiniz .


Stardew Valley Fuarı'nda Jetonlar Nasıl Harcanır?Bol miktarda Jeton kazandıktan sonra bunları festival mağazalarından ürün satın almak için kullanmalısınız :


  • Kurutulmuş Ayçiçekleri - 100 Jeton

  • Biber Patlatıcılar - 250 Jeton

  • Triple Shot Espresso - 400 Jeton

  • Açık Yeşil Halı - 500 Jeton

  • Fedora - 500 Jeton

  • 100 Saman - 500 Jeton

  • Nadir Karga - 800 Jeton

  • 24 Karışık Tohum - 1000 Jeton

  • Glowstone Yüzüğü - 1000 Jeton

  • Stardrop - 2000 Jeton


Stardew Valley'deki Fair Wheel numarası hakkında bilmeniz gereken tek şey bu . Kazanılması kolay olduğu için festivalin en karlı cazibe merkezlerinden biri bu . Ve eğer tavsiyemize uyarsanız, bundan her zaman para kazanacaksınız.


Stardew valley rehberi, stardew valley güncelleme, stardew valley hikayesi, stardew valley etkinlik rehberi

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments