top of page

Stardew Valley'e Bir Güncelleme Daha Geliyor

Stardew Valley'in yaratıcısı Eric 'ConcernedApe' Barone, oyun için başka bir güncellemenin yolda olduğunu ve hayranlardan daha fazla övgü topladığını açıkladı. • 1.6 Güncellemesi, Stardew Valley'e hatalar, çeviri hataları ve grafik sorunlarına yönelik düzeltmeler de dahil olmak üzere büyük değişiklikler getiriyor.

 • Hayranlar, ek oyun düzenlemeleri ve yaşam kalitesi düzeltmelerini ele alacak olan Yama 1.6.2 hakkında heyecanlı.

 • ConcernedApe'in bildirilen sorunları derhal çözme konusundaki kararlılığı topluluk tarafından övgüyle karşılandı ve oyunun başarısını garantiledi.


Stardew Valley Güncelleme 1.6'nın son sürümünün ardından yaratıcı Eric "ConcernedApe" Barone, bir dizi oyun hatasını, çeviri hatasını ve grafik sorunlarını düzeltmek için Yamayı 1.6.2'yi duyurdu. Stardew Valley için 1.6.1 Yaması halihazırda indirilmeye hazır durumda ve hayranlar, yolda daha da hızlı değişiklikler görmekten hoş bir şekilde şaşırıyorlar.


Stardew Valley, 2016 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana tüm zamanların en başarılı ve sevilen hayat simülasyonu oyunlarından biri haline geldi. Rahatlatıcı oynanışı ve piksel estetiğinden sağlıklı hikayesine ve sevimli karakterlerine kadar oyuncular sekiz yılı aşkın süredir bağımsız oyunun tadını çıkarıyor. Son Güncelleme 1.6, oyun için bugüne kadarki en büyük yamayı işaret ediyor ve yakında başka bir düzeltme turu da sunulacak.


ConcernedApe, Stardew Valley için çoğunlukla Güncelleme 1.6'da yapılan değişikliklere yönelik ayarlamaların yanı sıra bir dizi daha küçük yaşam kalitesi düzeltmesini içerecek 1.6.2 Yamasını yayınladı . Yama 1.6.2'deki güncellemelerden bazıları, Portekizce'deki Luau etkinliğiyle ilgili bir sorun gibi çeviri düzeltmelerini, çay ve şarap spritelarındaki değişiklikleri, beklenmedik bir yumuşak kilidin kaldırılmasını, NPC Willy'de görsel bir değişikliği ve zehir ayarlamalarını içerir. belirli öğelerin seviyeleri. Güncelleme 1.6'da Stardew Valley'deki zanaatkar ürünlerde bir takım değişiklikler görüldü ; bunlar da Yama 1.6.2'de ek bir yenilebilirlik ölçeklendirmesi ile biraz yeniden çalışılacak. Hayranlar, ConcernedApe'i bildirilen sorunları hedef alan hızlı düzeltmeler nedeniyle övdü ve birçoğu, yaratıcının kararlılığının Stardew Valley'in devam eden başarısının anahtarı olduğunu vurguladı .


1.6 Güncellemesi halihazırda çok sayıda yeni ve geri dönen oyuncuyu çekerek oyunu Steam'de Stardew Valley için yeni bir tüm zamanların oyuncu rekoruna yükseltti. Yeni içeriğin keyfini çıkarmak için daha fazla hayran oturum açtıkça, hata düzeltmeleri ConcernedApe tarafından hızla çözülüyor. 1.6 Güncellemesi şu anda yalnızca PC'de mevcut olsa da ConcernedApe aynı zamanda büyük yamanın konsola ve mobil platformlara mümkün olan en kısa sürede taşınmasını sağlamak için çalışıyor. Stardew Valley, eş zamanlı oyuncu sayısında artış görmeye devam ediyor ve ConcernedApe, topluluğun Güncelleme 1.6'dan tam olarak yararlanabilmesini sağlamak için yoğun bir şekilde çalışıyor.Hayranlar, en son Güncelleme 1.6 içerik eklemelerini, çevrimiçi topluluk içeriğinden Stardew Valley onuruna özel bir kafe menüsüne kadar çeşitli eğlenceli şekillerde kutluyorlar . Pek çok oyuncu 1.6.2 Yamasını ve 1.6 Güncellemesinin diğer platformlara genişletilmesini heyecanla beklerken, Stardew Valley yeni zirvelere ulaşmaya devam ediyor.


Stardew Vadisi Güncellemesi 1.6.2 Yama Notları


 • Willy'nin çubuğuyla ilgili düzeltmeler ve sorunlar

 • Görünmez çay spriteları için düzeltme

 • Portekizce'deki Luau etkinliğindeki bir hata düzeltildi

 • 1.6 öncesi temel şarapların berbat görünmesine yönelik düzeltme

 • Bir aleti şarj edip daha sonra bir çarpık noktaya fırlatıp eğrilme sırasında aleti serbest bırakırsanız yumuşak kilit sorununu düzeltin

 • Yenmeyen malzemelerin jöle veya turşuya dönüştükten sonra zehirli olmasını düzeltin

 • Meyve sularına, jölelere, şaraba ve turşulara ölçeklendirme yeteneği ekler

 • Volkan cüce bombaları artık normal cüce bombalarıyla eşleşiyor

 • Boş yumurta artık zehirli

 • Haritadaki macera lonca saatleri ayarlandı

 • Çeşitli çeviri düzeltmeleri


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments